Ana SayfaMagazinCansu Dere'nin burnu estetik mi? Estetiksiz hali nasıldı?

Cansu Dere’nin burnu estetik mi? Estetiksiz hali nasıldı?

Cansu Dere burnu estetik mi? Cansu Dere estetik iddiası için açıklama yaptı mı? Cansu Dere'nin burnunun estetik olup olmadığı hayranları tarafından merak edilmektedir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Asya karakteri hayat veren Cansu Dere’nin burnunun estetik mi? Cansu Dere’nin burnunun estetik olup olmadığı hayranları tarafından merak edilmektedir. Cansu Dere’nin burnu estetikli mi? Cansu Dere estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda açıklama yaptı mı?

Bu arada Sadakatsiz dizisi her bölümüyle sosyal medyada yeni yeni tartışmalar açmaya da devam ediyor. İşte onlardan biri.

Burun estetiği ameliyatı hakkında genel bilgi

Rinoplasti, burnu yeniden şekillendirmek ve iyileştirmek için kullanılan cerrahi bir işlemdir. Rinoplasti, Amerika Birleşik Devletleri’nde en yaygın cerrahi prosedürlerden biridir. Her yıl 1 milyondan fazla rinoplastinin yapıldığı tahmin edilmektedir.

Rinoplasti hastaları için en yaygın yaş 20 ila 40 yaş arasıdır, ancak bir kaza veya hastalık nedeniyle görünümünde önemli bir değişiklik olan çocuklara veya yetişkinlere de yapılabilir. Rinoplasti açık veya kapalı teknikler kullanılarak yapılabilir.

Rinoplasti, yüzüne uymayan bir burunla dünyaya gelen ya da geldiğini düşünen veya bir yaralanma sonucu hasar görmüş kişilere yardımcı olabilen cerrahi bir işlemdir. Solunum problemlerini gidermek için de kullanılabilir.

Ameliyat genellikle lokal anestezi altında ve iki saatten kısa sürede yapılır. Hem yetişkinlerde hem de çocuklarda yapılabilir. Sonuçlar kişi 20’li yaşlarına veya 30’lu yaşların başlarına ulaştığında daha başarılıdır.

Cansu Dere’nin burnu estetik mi?

Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Cansu Dere’nin bununun estetikli olup olmadığı izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine akıllarda yer edecek şekilde rolünü canlandıran Cansu Dere’nin bununun estetik olup olmadığı merak edilmektedir. Cansu Dere, kırklı yaşlarında ekranlara yeniden dönmüştür.

Cansu Dere Ezel dizisinde estitkli miydi?

Geçmiş dönemlerde Ezel’in Eyşan’ı olarak rol alan güzel oyuncu şimdi Sadakatsiz dizisiyle sevenleriyle buluşuyor. Dizide Asya karakteriyle ekranlara döndüğünden bu yana estetik dedikoduları dolaşmaktadır. Vatandaşlar tarafından Cansu Dere’nin bununun estetik olup olmadığı merak ediliyor.

Cansu Dere estetik iddiası için ne dedi?

Makyajsız hali sosyal mecralarda gündem haline gelen Dere, bununun estetik olup olmadığı sorusunun sorulmasına neden olan fotoğraflara herhangi bir açıklama yapmamıştır. Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ekranlara dönmesiyle birlikte bununa estetik yaptırıp yaptırmadığı herkes tarafından merak edilmektedir.

Unutulmaz Eyşan karakteri

Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı Ezel dizisinde hayat verdiği Eyşan karakteriyle adeta bir kült halini alan Cansu Dere’nin bunu her zaman popüler olmuştur. Cansu Dere’nin bunu kusursuz güzelliğini taçlandırıyordu. Burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı meçhul olan Cansu Dere bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bunu yüzünde çok iyi durduğundan ve ölçülü olan Cansu Dere’nin estetikli olup olmadığı yıllardır tartışılan bir konu olarak kalmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri