Ana SayfaMagazinCansu Dere'nin burnu estetik mi? Estetiksiz hali nasıldı?

Cansu Dere’nin burnu estetik mi? Estetiksiz hali nasıldı?

Cansu Dere burnu estetik mi? Cansu Dere estetik iddiası için açıklama yaptı mı? Cansu Dere'nin burnunun estetik olup olmadığı hayranları tarafından merak edilmektedir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Asya karakteri hayat veren Cansu Dere’nin burnunun estetik mi? Cansu Dere’nin burnunun estetik olup olmadığı hayranları tarafından merak edilmektedir. Cansu Dere’nin burnu estetikli mi? Cansu Dere estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda açıklama yaptı mı?

Bu arada Sadakatsiz dizisi her bölümüyle sosyal medyada yeni yeni tartışmalar açmaya da devam ediyor. İşte onlardan biri.

Cansu Dere burnu estetik mi?

Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Cansu Dere’nin bununun estetikli olup olmadığı izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine akıllarda yer edecek şekilde rolünü canlandıran Cansu Dere’nin bununun estetik olup olmadığı merak edilmektedir. Cansu Dere, kırklı yaşlarında ekranlara yeniden dönmüştür.

Cansu Dere Ezel dizisinde estitkli miydi?

Geçmiş dönemlerde Ezel’in Eyşan’ı olarak rol alan güzel oyuncu şimdi Sadakatsiz dizisiyle sevenleriyle buluşuyor. Dizide Asya karakteriyle ekranlara döndüğünden bu yana estetik dedikoduları dolaşmaktadır. Vatandaşlar tarafından Cansu Dere’nin bununun estetik olup olmadığı merak ediliyor.

Cansu Dere estetik iddiası için ne dedi?

Makyajsız hali sosyal mecralarda gündem haline gelen Dere, bununun estetik olup olmadığı sorusunun sorulmasına neden olan fotoğraflara herhangi bir açıklama yapmamıştır. Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ekranlara dönmesiyle birlikte bununa estetik yaptırıp yaptırmadığı herkes tarafından merak edilmektedir.

Aşağıda paylaştığğımız bu fotoğrafı ilk kez medyanotu‘nda görüyor olabilirsiniz.

Unutulmaz Eyşan karakteri

Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı Ezel dizisinde hayat verdiği Eyşan karakteriyle adeta bir kült halini alan Cansu Dere’nin bunu her zaman popüler olmuştur. Cansu Dere’nin bunu kusursuz güzelliğini taçlandırıyordu. Burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı meçhul olan Cansu Dere bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bunu yüzünde çok iyi durduğundan ve ölçülü olan Cansu Dere’nin estetikli olup olmadığı yıllardır tartışılan bir konu olarak kalmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,927TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri