Ana SayfaTürkiyeCem Küçük ile Ersoy Dede tartışması giderek alevleniyor

Cem Küçük ile Ersoy Dede tartışması giderek alevleniyor

İşadamı Mustafa Taviloğlu üzerinden yürüyen Cem Küçük – Ersoy Dede tartışmasında açıklamalar birbirini izliyor.

Bazı gazetecilerin işadamı Mustafa Taviloğlu’nun yemeğinde buluşmasını sert şekilde eleştiren Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Ersoy Dede’nin bu yazı hakkında yaptığı açıklamaya bir karşı yorum daha getirdi.

Cem Küçük Mustafa Taviloğlu’nu hedef aldı 

Gelin önce Cem Küçük’ün Mustafa TAviloğlu’nun yemeğine getirdiği o eleştirileri hatırlayalım.

İşadamı Mustafa Taviloğlu üzerinden yürüyen Cem Küçük - Ersoy Dede tartışmasında açıklamalar birbirini izliyor.

Cem Küçük, yazısında işadamı Mustafa Taviloğlu böyle hedef almıştı:

“Kafası Eski Türkiye’de kalmış Mustafa Taviloğlu gibi adamlar ancak Cumhurbaşkanımıza düşmanlığıyla tanınan tüm medeni ölü köşe yazarlarını toplayıp PR yaptıklarını zannederler.

Başkan Erdoğan’ın yeminli düşmanlarını aynı masada toplayıp Tayyip Bey’e küfrettirerek PR yaptığını sanma durumunu Kemal Sayar Hocamıza havale ediyorum. Mustafa Taviloğlu ilginç bir vaka olmuş. 2019 Türkiye’sinde esas ciddiye alınması gerekenler kahraman savcılarımız ve hâkimlerimiz, kahraman polislerimiz, kahraman istihbaratçılarımızdır. Bu insanlar gerçek mücadele veriyorlar. Her kesimden kaypak ve karaktersizlikle hayatta kalabilen köşe yazarlarının hepsini toplasan yine önemi yok. Güçleri sıfır.”

Ersoy Dede’nin Cem Küçük’e yanıtı

Eski arkadaş olan Cem Küçük ile Ersoy Dede’nin Mustafa Taviloğlu üzerinden nasıl tartışacağı merak edilirken Dede sessizliğini bozdu ve şunları söyledi:

İşadamı Mustafa Taviloğlu üzerinden yürüyen Cem Küçük - Ersoy Dede tartışmasında açıklamalar birbirini izliyor.

Cem Küçük, Türkiye gazetesindeki köşesinde, iş adamı Mustafa Taviloğlu’nu ‘kafası Eski Türkiye’de kalmış’ diye eleştirdi. ‘Başkan Erdoğan’ın yeminli düşmanlarını aynı masada toplayıp Tayyip Bey’e küfrettirerek PR yaptığını sanıyor’ diye yazdı. Cem Küçük’ün hedef aldığı o masada ben de vardım. Hem de Taviloğlu’nun hemen yanında oturdum. Misafirlerin tamamı başka başka yerlerden birbirleriyle tanışan, ortak hatıraları olan kişiler. Dolayısıyla yemek boyunca sadece birbirleriyle geyik muhabbeti yaptılar. Kimse siyaset konuşmadı. Benim dışımda! Taviloğlu ile Erdoğan sevdasını konuştum… Ve Taviloğlu, Erdoğan’ın nasıl vizyoner bir lider olduğunu anlattı. Sektöründe türlü zorluklar yaşanmasına rağmen, yeni ve çok daha büyük yatırımları, Erdoğan’ın gelecek perspektifine bakarak yaptığını söyledi. Bir şey daha. Cem’in bahsettiği ‘yeminli Erdoğan düşmanları’ ne yazdı o yemekle ilgili biliyor musunuz? Açık kaynak, internette var. Böyle bir ortamda böylesi bir yatırımın Türkiye’nin geleceğine duyulan güveni yansıttığına dikkat çeken yazılar yazdılar… Bence istihbarat kaynakları Cem’i yanılttı bu defa. Herhalde o masada ona bilgi servis edecek kimse yoktu.”

Cem Küçük: Ersoy Dede onları savunma silahla kendi ayağına sıkmandır

Söz yeniden Cem Küçük’e geçti. Cem Küçük “Senin onları savunman silahla kendi ayağına sıkmandır” dedi.

Ersoy Dede ile Cem Küçük işadamı Mustafa Taviloğlu'nun yemeği nedeniyle tartışıyor.
Mustafa Taviloğlu’nun verdiği yemek Cem Küçük ile Ersoy Dede’yi karşı karşıya getirdi.

Türkiye yazarı Cem Küçük, Star yazarı Ersoy Dede’ye “Senin onları savunman silah alıp kendi ayağına sıkmandır Ersoy. Sen Aktüel’de yazdığın dönemde bu adamların çoğunu eleştirirdin. Benimle yaptığın programda bunlara en sert yergileri sen yaptın. Aktüel’de yazdığın dönemki Ersoy nerede?” dedi.

İşte Cem Küçük’ün “2019’a girerken bazı tuhaflıklar” başlıklı yazısı

“Bizim Ersoy Dede öyle bir yazı yazmış ki, hayret ettim. Mustafa Taviloğlu Erdoğan sevdalısıymış. Bir PR toplantısı yapıp her kesimden tüm Başkan Erdoğan düşmanı gazetecileri aynı masada topluyor, tüm bu Erdoğan düşmanlarıyla kanka muhabbeti yapıyor ama Erdoğan sevdalısı! Yahu bu nasıl sevda Mustafa Taviloğlu? Bu fotoğraf var oldukça hiç kimse bu yalana inanmaz” ifadesini kullandı.

“Şüphesiz Ersoy, Başkan Erdoğan’ın düşmanı değil. Fakat onun dışında masanın tamamı Erdoğan düşmanı yahu. Dikkat edin üstelik tek kesimin değil her kesimin Erdoğan düşmanları bir araya toplanmış” diyen Küçük, şöyle devam etti:

Tüm bu fotoğraf her şeyi anlatıyor. Hepsi Erdoğan takıntılı olan o adamların o sofrada neler konuştuğunu da herkes tahmin ediyor. Senin onları savunman silah alıp kendi ayağına sıkmandır Ersoy. Sen Aktüel’de yazdığın dönemde bu adamların çoğunu eleştirirdin. Benimle yaptığın programda bunlara en sert yergileri sen yaptın. Aktüel’de yazdığın dönemki Ersoy nerede?

Oda TV gibi karanlık siteler seni övüyor Ersoy farkında mısın? Oda TV’ye DEVLET perspektifinin bakışını biliyorsundur. Erdoğan düşmanlarının övgüsünü almak benim tanıdığım Ersoy’u mutlu edemez. İçişleri Bakanımıza mafyayla bağlantılı diyen, Hulûsi Paşa’ya en ağır şekilde saldıran, istihbarat kurumumuza iftira atan, ayırt etmeden bütün AK Partililere bariz söven Oda TV’nin yayınlarına iyi bak Ersoy.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz