Ana SayfaTürkiyeCem Küçük ile psikiyatrist Kemal Sayar kanka mı oldu?

Cem Küçük ile psikiyatrist Kemal Sayar kanka mı oldu?

Muhafazakar kesimin muteber isimlerinden psikiyatrist Kemal Sayar ile Cem Küçük ne zaman kanka oldu? Cem Küçük neden yazılarında sürekli “Gel seni Kemal Sayar hocamıza bir gösterelim” diyor? Yoksa Cem Küçük ile Prof. Kemal Sayar arasında samimi bir arkadaşlık mı var?

Cem Küçük daha önce de pek çok kez gazetedeki köşesinden Kemal Sayar’a ince paslar attı. Onlardan biri Doğan Yayın Grubu, Demirören Ailesi’ne satıldıktan sonra gerçekleşti. Gazeteci İsmail Saymaz’ın CNN Türk’teki kadrolu yorumculuk görevi son bulduktan sonra psikolojisinin bozulduğu iddia eden Cem Küçük, “Gel bizim Kemal Sayar Hoca ile bir görüşeyim de sana bir baksın” diye yazdı.

Cem Küçük işadamı Mustafa Taviloğlu’nu da psikiyatrist Kemal Sayar’a havale etti. Ancak her iki yazısına da Kemal Sayar’dan bir cevap gelmedi.

Cem Küçük neden Kemal Sayar’ı referans veriyor?

İşte Cem Küçük’ün Mustafa Taviloğlu’nu psikiyatrist Kemal Sayar’a havale ettiği o yazısı:

“Kafası Eski Türkiye’de kalmış Mustafa Taviloğlu gibi adamlar ancak Cumhurbaşkanımıza düşmanlığıyla tanınan tüm medeni ölü köşe yazarlarını toplayıp PR yaptıklarını zannederler.”

“Başkan Erdoğan’ın yeminli düşmanlarını aynı masada toplayıp Tayyip Bey’e küfrettirerek PR yaptığını sanma durumunu Kemal Sayar Hocamıza havale ediyorum.”

Cem Küçük muhafazakar camianın muteber isimlerinden psikiyatrist Kemal Sayar gibi isimlere yazılarında referans vererek ne yapmaya çalışıyor? Amacı güvenilir isimlerin güçlü yanlarından faydalanmak mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz