Ana SayfaTürkiyeCemal Enginyurt: Allah'a küfrettiğimi söylediler, Allah'a küfretmedim. Onları Allah'a havale ediyorum

Cemal Enginyurt: Allah’a küfrettiğimi söylediler, Allah’a küfretmedim. Onları Allah’a havale ediyorum

Geçtiğimiz hafta MHP'den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Bahçeli'nin Meral Akşener'e yaptığı "evine dön" çağrısını yorumlarken, MHP'de yaşanan kongre sürecine ilişkin de çarpıcı açıklamalar yaptı

İnternet Haber adlı sitede Perde Arkası programının konuğu olan ve geçtiğimiz günlerde MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, gazeteci Hadi Özışık’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

MHP’de yaşanan olaylı kongre sürecine değinen Enginyurt, Bahçeli’nin Akşener’e yaptığı çağrıya ilişkin “Kahroluyorum bu çağrıdan sonra” derken, şunları söyledi. “Benim Müsavat Dervişoğlu ile ne problemim vardı. Benim Koray Aydın ile ne problemim vardı? Benim Meral Akşener ile arsa davam, rant davam mı vardı? MHP’yi ben mahkemeye verdim, kazandıkları kongreyi ben iptal ettirdim. Kazandıkları kongreyi iptal ettik.”

Ağza alınmayacak küfürler ettim!

“Abim yaşındaki Halil İbrahim Oral’a ağza alınmayacak küfürler ettim.” diyen Cemal Enginyurt, “Adamla aynı dönem milletvekilliği yaptık. Benim abim yaşında bir adam. Ağza alınmayacak küfürler ettim. Ha bu arada o küfürleri ederken birileri de şerefsizce, ahlaksızca Allah’a küfrettiğimi söyledi. Onları da Allah’a havale ediyorum.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri