Ana SayfaTürkiyeCemal Enginyurt patavatsızlıklarına bir yenisini ekledi

Cemal Enginyurt patavatsızlıklarına bir yenisini ekledi

Geçtiğimiz yıl Tanrı dağında uluyarak sosyal medyada alay konusunu olan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ayarsız çıkışlarına bir yenisini ekledi.

Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi hakkında kendi kendine değerlendirmelerde bulunan Enginyurt, Davutoğlu’nun intikam almak için parti kurduğunu iddia etti. “Ahmet Davutoğlu’nun partisiyle ilgili söyleyeceğim tek şey var, geçmişi ne ki geleceği ne olsun” diyerek ekledi:

“Hiçbir şey getirmezler. Kimseden oy almayacaklar, sadece, intikam, hırs ve kin için kurulan bir parti yani Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bir yerlere gelmiş olanlar onun sayesinde makam ve mevki sahibi olanlar Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir müddet siz dinlenin demesinin akabinde nefislerine yenik düşerek intikam duygusuyla parti kurmuşlardır. Ve sözde milleti kurtarmaya soyunmuşlardır. Bu milletin kurtarıcıya ihtiyacı yok, bu milletin birliğe, beraberliğe, bütünleşmeye, kardeşliğe, adalete, hukuka ihtiyacı var. Kesinlikle tutmaz.

Ahmet Davutoğlu’nun 15 yıl boyunca başbakanlık yaptığını zanneden Cemal Enginyurt potlarına şöyle devam etti.

“Niye tutmaz çünkü siz 15 yıl bu ülkenin yönetiminde varsınız eğer bu 15 yıl iyi yönetilmedi diyorsanız siz kötüsünüz demektir. Eğer bu 15 yıl iyiyse o zaman size ne ihtiyaç var demektir.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz