Ana SayfaTürkiyeCemal Enginyurt ve Hadi Özışık'tan Davutoğlu'na övgüler!

Cemal Enginyurt ve Hadi Özışık’tan Davutoğlu’na övgüler!

Ahmet Davutoğlu'na yönelik eleştiri ve zaman zaman hakarete varan sözleriyle gündeme gelen Cemal Enginyurt ve Hadi Özışık, bu sefer Gelecek Partisi liderine övgüler dizdi

Hadi Özışık’ın internet haber adlı sitede hazırlayıp sunduğu Perde Arkası programının konuğu olan Cemal Enginyurt, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile ilgili ilginç yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde MHP’den ihraç edilmesiyle gündeme gelen Ordu Milletvekili Enginyurt ile iktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Hadi Özışık, Perde Arkası programında Davutoğlu’nun parti çalışmalarına yönelik enteresan değerlendirmeler yaptı.

Enginyurt, “Ahmet Davutoğlu’nu Ali Babacan’a göre daha çalışkan daha özverili görüyorum” ifadelerini kullanırken, “Teşkilatlarını sağlam kuruyor, gidip geziyor, dolaşıyor, kongrelere katılıyor. Beğeniriz, beğenmeyiz. Ülke meseleleriyle ilgili konuşmalar yapıyor. Çözüm önerileri sunuyor.” diye konuştu.

Geçtiğimiz programlarında ve sosyal medya hesapları üzerinden sık sık Davutoğlu ile ilgili akıl almaz ithamlarda bulunan gazeteci Hadi Özışık ise bu sefer Gelecek Partisi liderine övgüler dizdi. Özışık, “Yıllarca siyaset takip ettim. Siyasetçi iddia sahibi olacak.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri