Ana SayfaTürkiyeCemal Enginyurt'tan iktidara esnaf tepkisi

Cemal Enginyurt’tan iktidara esnaf tepkisi

MHP'den ayrılarak Demokrat Parti'ye geçen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile iktidara seslendi

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kişisel sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Enginyurt, paylaştığı videoda “Esnaf kan ağlıyor diyoruz. Esnaf perişan diyoruz. Esnaf battı diyoruz. Duymamakta ısrar ediyorsunuz. Komik yardımlar adı altında, onu da kime verdiğiniz belli değil” ifadelerini kullandı.

Her gün gündemi değiştiriyorlar

Türkiye’nin gerçek gündeminin ekonomik sorunlar olduğunu vurgulayan Enginyurt, şöyle konuştu:

“Türkiye’de gündem, her gün değiştirilir hale geldi. Esnafın sıkıntılarını çözmeyenler, işsizliğe çare olmayanlar, emekliye ve memura sahip çıkmayanlar, kadro hakkı verilmeyen insanların ağlamasını, feryadını duymayanlar, 600 bin öğretmenden 60 bin atansın diye bekleyenlere umut olmayanlar, maalesef Türkiye’de her gün gündem değiştiriyor.

Duymamakta ısrar ediyorsunuz

Esnaf kan ağlıyor diyoruz. Esnaf perişan diyoruz. Esnaf battı diyoruz. Duymamakta ısrar ediyorsunuz. Komik yardımlar adı altında, onu da kime verdiğiniz belli değil. Günü geçiştirmeye çalışıyorsunuz. Böyle giderse esnaf kalmayacak. Demokrat Parti olarak esnafımızın yanındayız. Esnafımızı destekliyoruz. Suni gündemleri reddediyoruz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri