Ana SayfaTürkiyeCemil Barlas 50 gün sonra sokağa çıkan yaşlılara böyle seslendi: Azmasalar bari

Cemil Barlas 50 gün sonra sokağa çıkan yaşlılara böyle seslendi: Azmasalar bari

Pelikancı Cemil Barlas haftalar sonra ilk kez sokağa adım atan yaşlılarla dalga geçti. Terbiye sınırlarını da aşan Cemil Barlas, koronavirüs salgını nedeniyle özel izinle sokak yüzü gören yaşlılara “Fazla azmasalar bari” diye seslendi.

Sabah yazarı Cemil Barlas, sokağa çıkma izni getirilen 65 yaş üstü için “Sokaklarda çok azmasalar bari” dedi. Barlas tepkilere de “CIA tetikçisi istedi diye ben linç etmeye çalışıp espriden anlamayan salak durumuna düşmeyin bence” dedi.

Korona virüsü salgınında risk grubunda yer aldıkları için uzun süredir sokağa çıkma kısıtlamasına tabi tutulan 65 yaş üstü yurttaşlara ilk kez istisna getirilirken, Sabah yazarı ve A Haber yorumcusu Cemil Barlas’ın bu nüfusla ilgili sosyal medya paylaşımı tepki topladı.

Cemil Barlas twitter hesabından “Nihayet 65 yaş üstü serbest. Sokaklarda çok azmasalar bari” diye paylaşımda bulundu. Gelen tepkilerin ardından hesabını kilitlemek zorunda kalan Barlas, “Bu arada CIA tetikçisi istedi diye beni linç etmeye çalışıp espriden anlamayan salak durumuna düşürmeyin bence” diye paylaşım yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri