Ana SayfaTürkiyeKorkunç aşı iddiası! Pelikancılarla AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

Korkunç aşı iddiası! Pelikancılarla AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

Kovid aşıları insanların sağlığını mı bozacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya muhalefeti alışkanlık haline getiren Pelikancı Cemil Barlas’tan korkunç iddia geldi.

Kovid aşıları insanların sağlığını mı bozacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya muhalefeti alışkanlık haline getiren Pelikancı Cemil Barlas’tan korkunç iddia geldi.

Medyadan tanınmış Kemal Öztürk gibi isimler aşı olmakta bir sakınca görmezken Pelikancıların aşı üzerinden hükümeti zor durumda bırakan açıklamalarını sürdürmesi kafalarda soru işareti yarattı. Hatırlanacağı gibi Pelikancılar kısa süre önce Hilal Kaplan’ın Erdoğan’a hitaben çektiği videoyla ses getirmişti.

Aylardır Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı hedef alan açıklamalarıyla bilinen Mehmet Barlas’ın oğlu Cemil Barlas bu kez de aşı karşıtı çıktı. Aşıya karşı olmakla da kalmayan Cemil Barlas, koronavirüs aşılarının insanlar zarar verebileceğini ima etti.

Cemil Barlas twitter’dan paylaştığı mesajında “Beni hastalıktan koruyacağını ve bana başka zarar vermeyeceğini bilsem ben de aşı olurdum… ama bilmiyorum… bilen de henüz yok.” dedi.

İşte Pelikancı Cemil Barlas’ın kafaları karıştıran o tuhaf açıklamaları.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri