Ana SayfaTürkiyeCemil Bayık öldü mü? Türkiye Cemil Bayık'ı öldürmeyi başardı mı?

Cemil Bayık öldü mü? Türkiye Cemil Bayık’ı öldürmeyi başardı mı?

Cemil Bayık öldü mü merak ediliyor. Cemil Bayık öldü haberleri gündem yaratmaya devam ediyor.

Cemil Bayık öldü mü merak ediliyor. Tartışmalar devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Cemil Bayık sorusuna verdiği cevap olayı daha da ilgi çekici kıldı.

Terör örgütü PKK’nın en üst kademesinde bulunanlardan biri olan terörist Cemil Bayık’ın TSK tarafından öldürüldüğü iddia ediliyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü PKK’ya karşı düzenlediği başarılı operasyonda, örgütün elebaşlarından Cemil Bayık’ın öldürüldüğüne dair iddialar gündemdeydi.

Konuyla ilgili detaylar merak edilirken muhabirler, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya son durumu sordu.

Soylu’dan dikkat çekici açıklama

“Cemil Bayık’ın öldürüldüğüne dair iddialar var, bu konuda bir açıklama yapacak mısınız?” ifadelerine cevap veren Bakan Süleyman Soylu, “Arkadaşlar, terörle mücadele operasyonlarımız devam etmektedir. Terörle mücadele konusunda bütün dünyaya tavsiyemiz, Türkiye Cumhuriyeti devletini izlemeye devam etsinler.” ifadelerini kullandı.

Barzani’nin haber sitesi olayı duyurdu

Erbil merkezli mesut Barzani’nin haber sitesi, Irak Basın ve Enformasyon Ağı’na dayandırdığı haberde, TSK’nın Soran ilçesinin Sidekan Nahiyesinin Bradost bölgesinde Irak sınır muhafızları ile PKK’lıların toplantı yerinin bombalanmasına ilişkin açıklama yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri