Ana SayfaMagazinCengiz Bozkurt Parasite filminin başrolünde! Cengiz Bozkurt Parazite filmi ile anlaştı

Cengiz Bozkurt Parasite filminin başrolünde! Cengiz Bozkurt Parazite filmi ile anlaştı

Cengiz Bozkurt Parasite filminin başrolünde! Cengiz Bozkurt Parazite filmi ile anlaştı! Oscar ödüllü Parasite dizisi ile anlaşan Cengiz Bozkurt, Leyla ile Mecnun dizisinden hemen sonra Parasite filmine başlayacak. Detaylar haberimizde!

Cengiz Bozkurt Parasite filminin başrolünde! Cengiz Bozkurt Parazite filmi ile anlaştı! Oscar ödüllü Parasite dizisi ile anlaşan Cengiz Bozkurt, Leyla ile Mecnun dizisinden hemen sonra Parasite filmine başlayacak. Detaylar haberimizde!

Cengiz Bozkurt Parasite filminin başrolünde

Usta oyuncu Cengiz Bozkurt’an dev proje! Başarılı isim Parasite filminin yapımcısıyla anlaştı. Usta oyuncu Cengiz Bozkurt, tüm dünyada büyük ses getiren Parasite filminin yapımcısıyla el sıkıştı.
Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Oscar ödüllü Kore merkezli CJ Grup’un Türkiye şubesi CJ ENM, Kore’de boxoffice rekoru kıran “Extreme Job” filminin Türkiye uyarlamasının başrolü için Cengiz Bozkurt’la anlaştı. Çekimleri ağustos sonunda başlayacak olan filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenecek.
Filmin diğer başrol ve ana cast görüşmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Cengiz Bozkurt “Leyla Mecnun” dizisinin çekimlerinin bitmesinin hemen ardından filme başlayacak.

PARASİTE FİLMİ KONUSU

Parazit, yoksul bir ailenin zengin bir ailenin evine hizmetçi olarak girişi etrafında sınıf farklarını, kapitalizmi ve aile ilişkilerini ele alıyor. Bir tarafta soyla gelen servetin klasik bir tablosunu sergileyen Park ailesi, diğer tarafta ise sokak zekası bakımından zengin ama başka hiçbir zenginliğe sahip olmayan Kim ailesi var. Şans veya kader sonucusu bu iki ev halkı bir şekilde bir araya geliyor ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını hemen seziyor.

Kolej çağındaki Ki-woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim ailesi çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini Park ailesinin arasına çabucak yerleştiriyor. Kim’ler ‘vazgeçilmez’ lüks hizmetler sunarken, Park’lar ise habersizce evlerindeki her şeyi Kim ailesine karşı kaybediyor. Ancak kısa sürede bu düzen bir tehditle karşılaşıyor. Asalak bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettiği konforu tehdit eder hale geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak veriyor. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan ekosistemi yıkmakla tehdit ediyor. İki aile arasında başlayan mücadeleye kan ve gözyaşı dahil oluyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri