Ana SayfaTürkiyeCengiz Sunar Erhan Erol'u yerin dibine soktu: Partinizin logosu su damlası odun...

Cengiz Sunar Erhan Erol’u yerin dibine soktu: Partinizin logosu su damlası odun değil

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Emevi Camii’nde namaz” sözünü Davutoğlu’na yamamaya çalışan DEVA Partisi’nin İstanbul il başkanı Erhan Erol’a bir tepki de Cengiz Sunar’dan geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Emevi Camii’nde namaz” sözünü Davutoğlu’na yamamaya çalışan DEVA Partisi’nin İstanbul il başkanı Erhan Erol’a bir tepki de Cengiz Sunar’dan geldi. DEVA Partisi İstanbul’un eski teşkilat başkanı olan Cengiz Sunar, Erhan Erol’un sözlerini hem Davutoğlu’na hem Ali Babacan’a yapılmış büyük bir nezaketsizlik olarak değerlendirdi.

İşte Cengiz Sunar’ın Twitter’dan paylaştığı o mesajı:

“Bu ne cehalet, ne nezaketsizliktir böyle? O söz hocaya ait değil, evvela bunu öğrenin. Bize karşı nezaketsizliğinize eyvallah dedik geçtik de başka biri mi kalmadı genel başkanınızla aynı dönem kabinede çalışmış, bi dönem başbakanlığını yapmış Hocayla uğraşıyorsunuz?”

Ardından Suriyeli mülteciler üzerinden Davutoğlu’na iftira atan Erhan Erol için bir tweet daha paylaşan Cengiz Sunar, “2001 Ak Partisi diye geldik 2007 CHP çıktı” dedi.

Son olarak Bozkurt’u karıştıran provokatif eylemlere dikkat çeken Cengiz Sunar, “Ankara’da ateşe odun taşımayın bu yalanlarla. Partinizin logosu su damlası odun değil” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri