Cengiz Ünder Real Madrid maçında öyle bir gol kaçırdı ki!

Roma’da attığı fantastik gollerle neredeyse her hafta dünya medyasına konuk olan Cengiz Ünder bu kez kaçırdı! Real Madrid karşısında kaçırdığı gol Cengiz Ünder’i futbol gündemine taşıdı. Serkan Korkmaz kaçırılan gol için “Bu travma yaratabilir” dedi.

Reklam

7,32 genişliği 2,44 yükseliği olan çerçeve bu kez Cengiz Ünder’e dar geldi. Dün akşam Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda Roma, İspanyol devi Real Madrid’i konuk etti. Karşılaşma 2-0 konuk takımının galibiyetiyle sonuçlanırken Cengiz Ünder’in ilk yarının sonlarına doğru kaçırdığı gol maça damga vurdu.

Nicolo Zaniolo Cengiz Ünder’e o kadar nefis bir pas verdi ki. Ancak boş kale karşısındaki Cengiz Ünder yaklaşık 3 metre büyüklüğündeki çerçeveyi bulamadı.

Karşılaşmaya İlk 11’de soyunan Cengiz Ünder kaçırdığı golün ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Onun bu moral düşüklüğünü gören Roma kaptanı Alessandro Florenzi maçın devre arasında milli futbolcuyu teselli eden isim oldu.

Serkan Korkmaz’dan Cengiz Ünder yorumu: Travma

A Spor Yayın Müdürü ve Fotomaç yazarı Serkan Korkmaz Cengiz Ünder’in kaçırdığı gol için “Kaçan gol büyük travmaya neden olabilir” yorumunda bulundu. Sadece Serkan Korkmaz değil yüzlerce twitter yorumcusu için dün akşamki en renkli konularından biri Cengiz Ünder’in kaçırdığı gol oldu.