Ana SayfaMagazinCenk Eren Şeyma Subaşı yorumu! Cenk Eren olay yorumuyla ne demek istedi?

Cenk Eren Şeyma Subaşı yorumu! Cenk Eren olay yorumuyla ne demek istedi?

Cenk Eren Şeyma Subaşı yorumu! Cenk Eren olay yorumuyla ne demek istedi? Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin sahte milyoner olduğunu anlayınca ayrıldığı iddialarına Cenk Eren'den olay bir yorum geldi.

Cenk Eren Şeyma Subaşı yorumu! Cenk Eren olay yorumuyla ne demek istedi? Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin sahte milyoner olduğunu anlayınca ayrıldığı iddialarına Cenk Eren’den olay bir yorum geldi.

Cenk Eren Şeyma Subaşı yorumu

Edinilen bilgiye göre Şeyma Subaşı, sevgilisinin ona aldığı hediyelerin aslında sahte olduğu ve Meedo’nun dolandırıcı olduğu anladı ve bu yüzden ilişkisini bitirdi. Bu gelişme sonrası Cenk Eren’den flaş bir yorum geldi.

Ünlü şarkıcı Cenk Eren sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım dediğimde beni linç ettiniz ama haklı çıktım” ifadelerini kullandı.

Cenk Eren olay yorumuyla ne demek istedi

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mısırlı Mohammed Al Saloussi, Subaşı ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatmıştı.

Çok konuşulan bu olaya Cenk Eren,”Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda.” yorumunda bulunmuştu.

Yaşanan gelişmeler sonrası Cenk Eren, o tweeti için linç edildiğini hatırlatarak “Keşke haklı çıkmasaydım, bir de böyle yazdığım için linçe uğramıştım.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri