Ceren Hindistan’ın çıplak fotoğrafları sızdırıldı

Adı ünlü isimlerle anılan Ceren Hindistan bu kez çıplak fotoğraf skandalıyla gündemde. Cecren Hindistan’ın sosyal medyalya sızdırılan fotoğrafları için savcılığa başvurduğu gelen haberler arasında.

Ünlü oyuncu Ceren Hindistan’ın bikinili fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Ceren Hindistan’ın uygunsuz fotoğrafları bir masaj salonundan sızdırıldı. Tesadüfen kendi çıplak fotoğraflarına rastlayan güzel oyuncu Hindistan, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Fotoğrafları masaj salonu paylaştı

Gözlerden bir süredir uzak kalan genç oyuncu Ceren Hindistan’ın uygunsuz fotoğrafları medyaya sızdırıldı. Çıplak fotoğraflarını gören oyuncu Hindistan, çareyi savcılığa şikayet etmekte buldu. Hindistan, bikinili fotoğraflarını paylaşan masaj salonu hakkında şikayette bulundu.

Avukatı aracılığıyla savcılığa sunduğu dilekçe sunan Ceren Hindistan, “Kartvizitlerden birinde bikinili, bir diğerinde yüzünün belirgin olduğu fotoğrafı kullanılmış. Şüpheliler hakkında dolandırıcılık, hakaret, kişisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme suçlarından iddianame hazırlanmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Ceren Hindistan, fotoğraflarının olduğu kartvizitleri delil olarak savcılığa sundu.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment