Ana SayfaTürkiyeCesur Yücedağ: Kabine toplantısından çıkan en sağlıklı karar yılbaşı yasağı!

Cesur Yücedağ: Kabine toplantısından çıkan en sağlıklı karar yılbaşı yasağı!

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, esnafın sorunlarına ilişkin açıklamalarda bulundu

Bir kabine toplantısının daha millet için hüsranla noktalandığını dile getiren Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, esnafın sorunlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Medya Notu’na konuşan Yücedağ, şunları söyledi:

750 TL hibe desteğini esnaf ne yapsın?

Esnafa kira desteği diyorsunuz 750 tl ile geçiştiriyorsunuz. 15 bin TL kirası olan esnaf ne yapsın. 5 bin TL hibe desteğinden söz ediliyor. Türkiye’deki esnaf sayısına baktığımız zaman verilecek hibenin nereye gideceği de her zamanki gibi belli. Hadi bir yere gitmediğini varsaysak bile esnaf sayısına bölündüğünde ortada pek tatmin edecek bir rakam kalmamış olacak.

Vatandaşın hali ne olacak?

Kabine toplantısının ardından alınan en sağlıklı kararın yılbaşı yasağı olduğunu söyleyen Yücedağ, sözlerini şöyle sürdürdü: Haciz, icra borcu ödemeyen vatandaşın durumu ne olacak soruyorum size? Milletin borcundan dolayı banka ve varlık şirketlerinin yaptığı ev haczi ve icralarından dolayı borcunu ödeyemeyen millet ne yapacak soruyorum size? Kabine toplantısı diye saatlerce odaya kapanıp birkaç karar ile medyaya sesleniyorsunuz. Bu devran dönecektir elbette bu halkın yaşadığı zulüm bitecektir ve buna sebep olan sizler adalet karşısında hesap vereceksiniz. Biz Mardin Gelecek Partisi il teşkilatı olarak ilçelerimiz ile birlikte milletimizin yanında olacağız. Geleceğin teminatı partimizin sözü de bu olsun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri