Ceza kesen trafik polisine çığlık atarak karşı koyan kadın

İçişleri Bakanlığı trafik kazalarının azaltılması ya da önüne geçilmesi için çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütürken bugün sosyal medyaya polise çığlık atarak tepki gösteren bir kadının videosu düştü. Sosyal medyada belirtilenlere göre öğretmen olduğu öğrenilen kadının kendisine ceza yazan polislere avazı çıktığı kadar bağırması çığlık atması onu bir anda bir sosyal medya fenomeni haline dönüştürdü.

Reklam

Görüntülerde polisin ceza kestiği öğretmen hanıma son derece nazik davranmasına rağmen atılan çığlıklara bir anlam verilemedi.

Yaklaşık 100 bin takipçisi bulunan İstanbul Trafik isimli twitter hesabından olayın Balat taraflarında yaşandığı duyuruldu. Sinirli öğretmen hanımın çığlıkları “Yorum sizin” notuyla paylaşıldı.

Sosyal medyada bir fenomene dönüşen kadın öğretmen 1 Kasım Perşembe günü Fatih Balat yakınlarında trafik denetleme ekiplerine ehliyetsiz olarak yakalandı. Otomobilinin trafikten men edileceğini öğrenir öğrenmez çığlıklar atmaya başlayan kadın sinir krizi geçirdi. Öğretmen olduğu belirtilen kadının verdiği aşırı tepki hem polis ekipleri hem de vatandaşlar tarafından büyük şaşkınlıkla izlendi.