Ana SayfaMagazinÇGHB 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu'nun sağlık durumu açıklandı

ÇGHB 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu’nun sağlık durumu açıklandı

ÇGHB 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu'nun sağlık durumu açıklandı! Lenf kanseri ile mücadele eden Çok Güzel Hareketler 2'nin genç yıldızı Arif Güloğlu'nun sağlık durumuna ilişkin haber geldi. Detaylar haberimizde!

ÇGHB 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu’nun sağlık durumu açıklandı! Lenf kanseri ile mücadele eden Çok Güzel Hareketler 2’nin genç yıldızı Arif Güloğlu’nun sağlık durumuna ilişkin haber geldi. Detaylar haberimizde!

ÇGHB 2 Arif Güloğlu son durumu ne

Lenf kanserine yakalanan Çok Güzel Hareketler 2’nin genç yıldızı Arif Güloğlu’ndan sevindirici haberler gelmeye başladı. Tedavisi Ankara’da devam eden Güloğlu kemoterapiye başlamıştı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularından gen yetenekler Cenan Adıgüzel ve Emin Oğuz Çelebi, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden ikiliden Adıgüzel, lenfomaya yakalanan Arif Güloğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

27 yaşındaki genç oyuncu, “Arif Güloğlu iyi, tedavisine devam ediyor. Her gün konuşuyoruz neredeyse. Morali yerinde, tedavisine devam ediyor” ifadelerini kullandı. Oyuncu Cenan Adıgüzel sözlerini, “İnşallah en yakın zamanda aramıza gelecek İlk tedavisine güzel yanıt verdi. Her gün dua ediyoruz Arif’e. İnşallah düzelip, geri dönecek aramıza” cümleleriyle tamamladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri