Ana SayfaMagazinÇGHB Arif ne kanseri? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu kansere...

ÇGHB Arif ne kanseri? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu kansere yakalandı

ÇGHB Arif ne kanseri oldu? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu kansere yakalandı! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin genç ve başarılı oyuncusu Arif Güloğlu kansere yakalandı. Detaylar haberimizde!

ÇGHB Arif ne kanseri? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu kansere yakalandı! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin genç ve başarılı oyuncusu Arif Güloğlu kansere yakalandı. Detaylar haberimizde!

ÇGHB Arif ne kanseri?

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin genç ve yetenekli oyuncularından Arif Güloğlu’nun bu haftaki bölümde yer almaması dikkat çekmişti. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu’nun sağlık durumu hakkında gelen haberler hayranlarını çok üzdü.

Mart ayı başında Arif Güloğlu rahatsızlanmaya başladı. Ulus’ta özel bir hastaneye kaldırılan oyuncu akciğerlerinden ameliyat edildi. Doktor genç oyuncu Arif Güloğlu’nun şiddetle sigarayı bırakmasını önerdi. Ardından yapılan tetkiklerde de genç oyuncunun lenf kanserine yakalanma ihtimali üzerinde duruldu. Arif Güloğlu’nun lenf kanseri şüphesiyle tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Arif Güloğlu’nun ailesi oğullarının tedavisini memleketleri Ankara’da devam etmesini istedi. Genç oyuncu şu günlerde hastalığıyla ilgili kesin tanının konulmasını bekliyor. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin genç oyuncuya moral vermek için ellerinden geleni yaptığı ve sürekli görüntülü arama yaparak destek verdikleri belirtildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri