Ana SayfaTürkiyeCHP heyetinin Uşak'ta esnaf ziyareti esnasında bir anahtarcı intihar etti

CHP heyetinin Uşak’ta esnaf ziyareti esnasında bir anahtarcı intihar etti

CHP heyeti, Uşak'ta sorunlarını dinlemek için esnaf ziyareti yaptığı sırada bir anahtarcı ekonomik sorunlar dolayısıyla dükkanında intihar ederek yaşamına son verdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve bir grup milletvekili Uşak’ta esnafın sorunlarını dinlemek için ziyaretler gerçekleştirirken bir anahtarcı esnaf, yaşadığı ekonomik sorunlardan dolayı intihar ederek yaşamına son verdi.

CHP’li AliÖztunç, “Esnafımız geçinemediğini, ekonomik kriz nedeniyle sıkıntı yaşadığını anlatan notu bırakarak hayatına kıydı. ‘Esnafın durumu iyi’ diyen Erdoğan’a duyurulur” diye konuştu.

CHP Heyeti, Uşak’ta esnaf ziyareti yaptığı esnada, Reşat Keskin isimli bir esnafın intihar ettiği haberini aldı. Anahtarcılık yapan esnafın ekonomik sorunlarını anlattığı notu bırakarak iş yerinde intihar ettiği öğrenildi.

Öztunç, kişisel sosyal medya hesabından, “Uşak’ta esnaf ziyareti yaptığımız sırada bir anahtarcı esnafımız ekonomik kriz nedeniyle intihar etti. Esnafımız geçinemediğini, ekonomik kriz nedeniyle sıkıntı yaşadığını anlatan notu bırakarak hayatına kıydı. ‘Esnafın durumu iyi’ diyen Erdoğan’a duyurulur” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri