Ana SayfaTürkiyeCHP'nin ünlü ismi koronavirüse yakalandı

CHP’nin ünlü ismi koronavirüse yakalandı

CHP'nin ünlü Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt koronavirüse yakalandı.

CHP’nin ünlü Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt koronavirüse yakalandı. Dünyada milyonlarca insana bulaşan koronavirüs CHP’nin ünlü ismine de bulaştı. Hatırlanacağı gibi koronavirüsün bulaştığı son ünlü siyasi Binali Yıldırım olmuştu.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bozkurt genel durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un koronavirüs testi pozitif çıktı. Sonucu sosyal medya hesabından duyuran Bozkurt, vatandaşlara koronavirüs tedbirlerine uymaları yönünde uyarıda bulundu.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un koronavirüs testi pozitif çıktı. Bozkurt, sonucu sosyal medya hesabından duyurdu. Vatandaşlara koronavirüs tedbirlerine uymaları yönünde uyarıda bulunan Bozkurt, “Sevgili hemşehrilerim, yapılan COVID testimin sonucu pozitif çıktı. Genel sağlık durumum gayet iyi ancak bir süre evde, izolasyonda olmam gerekiyor. Sizlere, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymanın önemini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. En kısa sürede, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri