Ana SayfaMagazinÇiçeğinin çok küçük bir parçası kullanıldığından 1 kilogramını elde etmek için çiçeğinden...

Çiçeğinin çok küçük bir parçası kullanıldığından 1 kilogramını elde etmek için çiçeğinden 110 bin ila 165 bin arası toplanması gereken baharat hangisidir?

Çiçeğinin çok küçük bir parçası kullanıldığından 1 kilogramını elde etmek için çiçeğinden 110 bin ila 165 bin arası toplanması gereken baharat hangisidir? Kim Milyoner Olmak yarışmasına damga vuran bir bahata sorusu geldi.

60 bin liralık Milyoner sorusu: Çiçeğinin çok küçük bir parçası kullanıldığından 1 kilogramını elde etmek için çiçeğinden 110 bin ila 165 bin arası toplanması gereken baharat hangisidir?

A. Safran

B. Karabiber

C. Kimyon

D. Zerdeçal

Felemez adlı yarışmacı bu soruya yanıt vermedi ve yarışmadan çekildi. Eğer devam etseydi kimyon diyecekti. Ancak doğru yanıt safran olacaktı. Yani Felemez çekilmekle doğru karar vermiş oldu.

Milyoner yarışmacısı Felemez Arslan kimdir? Türkiye’de sadece 5 kişiye verilen Aziz Sancar bursunu alan öğrencilerden biri Felemez Arslan. İşte Felemez Arslan kimdir sorusunun detayları.

Milyoner yarışmacısı Felemez Arslan kimdir?

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan 25 yaşındaki Felemez Arslan, aslen Mardinli ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Öğrenciliğin dışında kendi “startup” projesini hayata geçiren Felemez Bey, yarışmada ona bu zamana kadar yardım eden insanların yüzünü kara çıkartmayacak bir sonuç elde etmeyi hedefliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri