Ana SayfaMagazinCicişler Ceyda Ersoy neden intihar etti? "Acun Ilıcalı bana iş vermedi" diyerek...

Cicişler Ceyda Ersoy neden intihar etti? “Acun Ilıcalı bana iş vermedi” diyerek intihar girişiminde bulundu

Cicişler Ceyda Ersoy neden intihar etti? "Acun Ilıcalı bana iş vermedi" diyerek intihar girişiminde bulundu! Cicişler Ceyda Ersoy, Acun Ilıcalı'nın kendisine iş vermediğini gerekçe göstererek intihar girişiminde bulunmuştu. Detaylar haberimizde!

Cicişler Ceyda Ersoy neden intihar etti? “Acun Ilıcalı bana iş vermedi” diyerek intihar girişiminde bulundu! Cicişler Ceyda Ersoy, Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermediğini gerekçe göstererek intihar girişiminde bulunmuştu. Detaylar haberimizde!

Cicişler Ceyda Ersoy neden intihar etti

Ciciş kardeşler olarak tanınan ikiliden Ceyda Ersoy, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermediğini gerekçe göstererek intihar girişiminde bulunmuştu. Hastanedeki tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Ceyda Ersoy, sosyal medya hesabından açıklama yaparak yaşananlar üzerine Acun Ilıcalı’nın kendisine mesaj dahi göndermediğini belirterek, sitem etti.

Geçtiğimiz günlerde instagramdan kardeşi Ceyda Ersoy’un sedyede çekilen bir fotoğrafını paylaşan Esra Ersoy, “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diye intihar etti” dedi. Bu olayla gündeme bomba gibi düşen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuktan sonra sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

“Onun gibi iyi insandan geçmiş olsun mesajı beklerdim” 

Durumunun iyi olduğunu belirten Ceyda Ersoy, “Ben de dünyadayım, sizlerleyim yaşıyorum. 3 saat daha hastaneye yetiştirilmeseymişim ölecekmişim. Ölmedim. Yoğun bakımda komadaymışım. O anlarda değişik haberler çıkmış hakkımda. Acun Ilıcalı beyi çok severim çok saygı duyarım ve çok iyi bir yapımcı. Ben bugüne kadar birçok projede yer aldım fakat kendisiyle hiç çalışmadım. Belki çalışırım, çalışmam bilemiyorum. Fakat bu kadar haberler olmuş ben yoğun bakımdayım, kim olursam olayım onun gibi iyi insandan geçmiş olsun mesajı beklerdim” diyerek sitem etti.

Önceki gün kardeşinin intihar girişiminde bulunduğunu söyleyen Esra Ersoy, Instagram’dan yaptığı paylaşımda, “Ceyda’m benim ‘Acun bana iş vermiyor’ diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye evdeki tüm ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki tüm ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz tüm Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin” demişti.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri