Ana SayfaMagazinCicişler neden kavga etti? Ceyda Ersoy Esra Ersoy'dan dayak yiyince ablalıktan reddetti!

Cicişler neden kavga etti? Ceyda Ersoy Esra Ersoy’dan dayak yiyince ablalıktan reddetti!

Cicişler neden kavga etti? Ceyda Ersoy Esra Ersoy'dan dayak yiyince ablalıktan reddetti! Cicişler olarak bilinen Esra Ceyda Ersoy kardeşler kavga edince, Ceyda Ersoy ablası Esra Ersoy'u ablalıktan reddetti! Detaylar haberimizde!

Cicişler neden kavga etti? Ceyda Ersoy Esra Ersoy’dan dayak yiyince ablalıktan reddetti! Cicişler olarak bilinen Esra Ceyda Ersoy kardeşler kavga edince, Ceyda Ersoy ablası Esra Ersoy’u ablalıktan reddetti! Detaylar haberimizde!

Cicişler neden kavga etti?

Türkiye’de büyük ün kazanmış ve Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin arası açıldı. Abla kardeşin büyük kavgası sosyal medyaya da yansıdı. Ceyda Ersoy, ablasından dayak yediğini sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu. Ceyda Ersoy ablası Esra Ersoy için, “Benden 5 yaş büyük olan bu 82’lik kadını ablalıktan reddediyorum” dedi.

Cicişler’in kavgasında dayak yiyen Ceyda Ersoy oldu. Ablası Esra Ersoy’un kendisini darp ettiğini iddia etti. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Ceyda Ersoy’un yüzündeki ve göğsündeki darp izleri de oldukça dikkat çekti.

Ceyda Ersoy, sosyal medyadan paylaştığı ve ablasını da etiketlediği fotoğrafın üzerine, “Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Adını yazmak dahi bile istemiyorum. Benden 5 yaş büyük olan bu 82’lik kadını ablalıktan reddediyorum. Onu bir daha asla takip etmeyeceğim. Yüzünü, gözlerini ve diğer pisliklerini görmek dahi söz konusu olamaz artık. Kız kardeşini kıskanan zavallı bir akıl hastası 37 yani 40’lık kadın” ifadelerini kullanırken takipçileri şoke oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri