Ana SayfaMagazinÇılgın Sedat Candan Erçetin ile neden kavga etti? Evi yanan Çılgın Sedat'tan...

Çılgın Sedat Candan Erçetin ile neden kavga etti? Evi yanan Çılgın Sedat’tan Candan Erçetin’e sitem dolu sözler

Çılgın Sedat Candan Erçetin ile neden kavga etti? Evi yanan Çılgın Sedat’tan Candan Erçetin’e sitem dolu sözler! Beylikdüzü’ndeki evinde yangın çıkan ve evdeki her şeyi küle dönen şarkıcı Çılgın Sedat, katıldığı bir programda Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği başkanı Candan Erçetin’e sitem etti. Detaylar haberimizde.

Çılgın Sedat Candan Erçetin ile neden kavga etti?

Şarkıcı Çılgın Sedat’ın, Beylikdüzü’ndeki evinde çıkan sonrası evdeki her şey küle döndü. Sedat, katıldığı bir programda Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği başkanı Candan Erçetin’e sitem etti. Ünlü şarkıcı, “İnsan bir arar. Bu tarz başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok” diye sitemini dile getirdi.

Geçtiğimiz ay Beylikdüzü’ndeki 3 katlı villasında yangın çıkan Çılgın Sedat, ailesiyle birlikte İBB tarafından davet edildiği otelde konakladı. Yangın sonra psikolojik olarak çöküş yaşayan ünlü şarkıcı Çılgın Sedat, evinde çıkan yangın için “Bomba atsan bu kadar tahribat olmaz” ifadelerini kullanmıştı.

“Bana sanatçı olduğumu unutturdunuz!”

Demet ve Alişan’ın sunduğu Sabah Sabah adlı programa katılan 47 yaşındaki şarkıcı, Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin (MSG) başkanı Candan Erçetin’e sitem dolu sözler söyledi. Zor dönemlerden geçtiğini ifade eden ünlü şarkıcı, “Ben sizin üyenizim, 35 yıldır sahnedeyim. Bir başkan olarak beni ara ‘Geçmiş olsun, bir ihtiyacın var mı?’ diye sor. Siz benden sorumlusunuz insan bir arar. Bu tarz başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok! Bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Beni üyelikten de atabilirsiniz” diye konuştu.

Candan Erçetin’i istifaya davet eden Çılgın Sedat, sözlerini şöyle devam ettirdi: “Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin. Böyle yerlerde olmayın. Ben değil ama ben gibi binlerce insan… Kime ne faydanız var, ne yapıyorsunuz?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri