Ana SayfaTürkiyeKadrolu evcil küfürbaz! Cinsi sapık yazılarıyla ün yapan Salih Tuna'dan Davutoğlu'na çirkin...

Kadrolu evcil küfürbaz! Cinsi sapık yazılarıyla ün yapan Salih Tuna’dan Davutoğlu’na çirkin ithamlar

Salih Tuna gibi kalemler yüzünden, AK Parti kendisini acımasız biçimde küçülten agresif bir küfürbazlığa hapsoldu. Küfür etmeyi bir iletişim biçimi olarak kullanan Salih Tuna gibi isimler nedeniyle AK Partili olmak artık siyasi değil ahlaki bir tercih oldu.

17-25 Aralık sürecinde FETÖ liderinin eleştirildiği televizyon programında “Hocaefendi’ye saygılı dille konuşulmasını” isteyen Salih Tuna değil miydi?

“Hocaefendi ağladığında kendimi tutamaz ağlarım. Bu sefer de öyle oldu; Hocaefendi ağladı ben de ağladım.“ diyen Salih Tuna değil miydi?

FETÖ lideri Gülen’in CIA’in kontrolünde olduğunu söyleyenlere ‘cibilliyetsizler’ diyen Salih Tuna değil miydi?

Bizzat kendisiydi. 15 Temmuz’a kadar yani en son ana kadar Hocaefendisine saygı isteyen, onu eleştirenlere ‘cibiliyetsiz’ diye saldıran Salih Tuna bugün Ahmet Davutoğlu’nu hedef aldı.

Son zamanlarda cinsi sapık yazılarıyla adından söz ettiren Salih Tuna’nın Davutoğlu, Babacan ve Temel Karamollaoğlu gibi isimlere ettiği hakaretler hala arşivlerde net şekilde duruyor.

Ülkede açlık, işsizlik, umutsuzluk tavan yapmışken, insanlar gırtlağına kadar borca batmışken Davutoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan için anlayış isteyen Salih Tuna, Davutoğlu’nun pek bir açığını yakalayamamış olacak ki Gelecek Partisi liderini İstanbul Sözleşmesi üzerinden eleştirmeye çalıştı.

Davutoğlu öncü bir kuşak yetiştirme gayretinin iddiasıdır. Bu yönüyle hem istikamet tayin edici hem de bir inşacıdır. Belki Davutoğlu’nun bu öncü karakteri Salih Tuna’yı kızdırıyor kim bilir!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri