Ana SayfaTürkiyeNetflix Cobra Kai 4. sezon ne zaman? Cobra Kai yeni sezon oyuncuları...

Netflix Cobra Kai 4. sezon ne zaman? Cobra Kai yeni sezon oyuncuları belli oldu

Netflix'in bir efsaneyi yeniden canlandırdığı Cobra Kai 4. sezon ne zaman? Karete Kid adl unutulmaz filmin devamı olan Cobra Kai yeni sezon oyuncuları da belli oldu.

Netflix’in bir efsaneyi yeniden canlandırdığı Cobra Kai 4. sezon ne zaman? Karete Kid adl unutulmaz filmin devamı olan Cobra Kai yeni sezon oyuncuları da belli oldu.

Şu an için 3 sezonu yayınlanan dizinin her sezonu 10 bölümden oluşuyor. Cobra Kai dizisinde her bölüm ortalama 30 dakika sürüyor. İşte Cobra kai yeni sezon ne zaman sorusunun en net cevabı.

İlk sezonunda YouTube’da yayınlanan ardından yakaladığı büyük başarı sayesinde Netflix‘e transfer olan Cobra Kai dizisinin 4. sezonu merakla bekleniyor. Peki Cobra Kai 4. sezon ne yayınlanacak. Cobra Kai dizisinin Amerikalı senaristi Jon Hurwitz yeni bilgileri paylaştı.

Netflix Cobra Kai 4. sezon ne zaman?

Cobra Kai 80’li yıllarda çocuk olan herkesin yakından tanıdığı Karete Kid filmine referanslarla dolu. Hatta onun devamı niteliğinde bir dizi. Dövüş sanatlarının çevresinde dönen dizi son iki sezonunu Netflix’te geçirdi. Dizinin 3. sezonu büyük ilgi gördü. Senarist Jon Hurwitz bunun yanında Cobra Kai dizisinin 4. sezonunun en erken Şubat ayının sonu ya da Mart ayında yayında olacağını açıkladı.

Cobra Kai setinden gelen bilgiler oldukça sevindirici. Dövüş sanatları dizisinin 5. ve 6. sezonları için çekimler başladı. Cobra Kai 4. sezon yayın tarihi için de ipucu verildi.

Yeni sezonda bir türlü anlaşamayan ve aralarında büyük bi çekişme olan Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso bu kez güçlerini ortak bir düşman için birleştiriyor. O düşman Kreese.

Cobra Kai yeni sezon oyuncuları

Daniel LaRusso, Johnny Lawrence, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Martin Kove.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri