Ana SayfaMagazinÇocuk Gelin Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşi Patrick Grady ile barıştı....

Çocuk Gelin Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşi Patrick Grady ile barıştı. Patrick Grady’nin vasiyeti olay oldu

Çocuk Gelin Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşi Patrick Grady ile barıştı. Patrick Grady'nin vasiyeti olay oldu. Canlandırdığı çocuk gelin rolünden sonra dikkat çeken Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük kocasından şiddet gördüğü gerekçesi ile kaçmıştı. Çift tekrar barıştı. Detaylar haberimizde!

Çocuk Gelin Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşi Patrick Grady ile barıştı. Patrick Grady’nin vasiyeti olay oldu. Canlandırdığı çocuk gelin rolünden sonra dikkat çeken Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük kocasından şiddet gördüğü gerekçesi ile kaçmıştı. Çift tekrar barıştı. Detaylar haberimizde!

Çocuk Gelin Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşi Patrick Grady ile barıştı

Meltem Miraloğlu, bir zamanların en çok konuşulan çocuk oyuncusu olmuştu. Ardından çocuk gelin olarak anılan Meltem Miroğlu, kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenerek yurtdışına taşındı. Oyunculuğu bırakan Meltem Miraloğlu, kocası için mesleğini bıraktı.

Birbirlerini çok sevdiklerini her defasında sosyal medya hesabından paylaşan Meltem Miraloğlu, bir zaman sonra paylaşımlarını durdurdu. Bunun üzerine herkes çiftin yaş farkından dolayı anlaşamadıklarını ve bu sebepten ayrıldıklarını öne sürüdü.

Ardından Meltem Miraloğlu’nun komşuları, güzel oyuncuyu sırtında çanta ile evden çıktığını ve bir daha geri dönmediğini söyledi. Meltem Miraloğlu, uzun zaman sonra konu hakkında açıklamlarda bulundu. Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük eşinin onu darp ettiğini ve şiddete uğradığı gerekçesi ile evden kaçtığını doğruladı.

Mirası için mi barıştı?

Eşiyle sorunlar yaşayan Meltem Miraloğlu, evden ayrılıp kendine yeni bir yol çizmişti. Sosyal medyada yayılan iddiaya göre, oyuncu eşinin kırmızı son model araba hediyesi karşılığında eve döndü. Araba ile yetinmeyen oyuncu 82 yaşındaki eşine vasiyetini yazdırdı.

Konuşulanlara göre ekonomik durumu iyi olan Patrick Grady’nin mal varlığında yaşadığı lüks villa, değeri yüksek olan iki ev, iki spor araba, otobüs büyüklüğünde karavan, lüks bir yat ve banka hesabında yüklü miktarda para bulunuyor.

Patrick Grady’nin vefat etmesi durumunda tüm mal varlığı Meltem Miraloğlu’na kalacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri