Ana SayfaMagazinÇok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu'ndan...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu’ndan mesaj var

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu'ndan mesaj var! ÇGHB 2'nin genç yıldızlarından Arif Güloğlu lenf kanseri tedavisi görüyor. İşte Arif Güloğlu'nun son durumu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu son durumu ne? Arif Güloğlu’ndan mesaj var! ÇGHB 2’nin genç yıldızlarından Arif Güloğlu lenf kanseri tedavisi görüyor. İşte Arif Güloğlu’nun son durumu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Arif Güloğlu son durumu ne?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin genç oyuncusu Arif Güloğlu’na Lenf kanseri tanısı konuldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, tedavisine başlandığını ve sevdiklerinin desteğiyle en kısa zamanda bu zorlu süreci atlatacağını söyledi.

Çok Güzel Hareketler 2 Alt Yapı oyuncularından Arif Güloğlu’na kısa bir süre önce Lenf kanseri teşhisi konulduğu ortaya çıktı. Açıklama yapan BKM ise oyuncusunun tedavisine başlandığını ve sürecin pozitif yönde ilerlediğini söyledi.

Kısa sürede gündem olan genç oyuncu Arif Güloğlu da sosyal medya hesabından açıklama yapan durumu hakkında bilgi verdi. 24 yaşındaki oyuncu “Kısa süre önce konulan Lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri