Ana SayfaMagazinÇok Güzel Hareketler Bunlar Büşra son hali? Büşra Pekin'in son halini görenler...

Çok Güzel Hareketler Bunlar Büşra son hali? Büşra Pekin’in son halini görenler şoke oldu

Çok Güzel Hareketler Bunlar Büşra son hali? Büşra Pekin'in son halini görenler şoke oldu! ÇGHB ile ün kazanan Büşra Pekin, başarısı kadar değişimi ile de gündeme geliyor. İşte Büşra Pekin'in son hali!

Çok Güzel Hareketler Bunlar Büşra son hali? Büşra Pekin’in son halini görenler şoke oldu! ÇGHB ile ün kazanan Büşra Pekin, başarısı kadar değişimi ile de gündeme geliyor. İşte Büşra Pekin’in son hali!

Çok Güzel Hareketler Bunlar Büşra son hali

Çok Güzel Hareket Bunlar programı ile oyunculuk kariyeri başlayan güzel ve başarılı oyuncu Büşra Pekin’in yıllar içindeki değişimi oldukça dikkat çekti.

“Havuçlu Ana” karakteri ile milyonları kendisine bağlayan Büşra Pekin, Ersay Üner ile yaşadığı aşk ile de magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. İkilinin ayrılığının ardından Büşra Pekin yeni bir aşka yelken açtı.

Birden fazla dizi ve filmde rol alan başarılı isim Büşra Pekin, sıkı bir diyet ve spor programı ile incecik bir kadına dönüştü. Görenlerin tanımakta güçlük çektiği Büşra Pekin, halinden oldukça memnun. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Pekin’in her fotoğrafının altına güzelliği ile ilgili yüzlerce yorum yapılıyor.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri