Ana SayfaTürkiyeMavi Marmara şehitlerine 'manyak' diyen kripto salaklar! Cübbeli Ahmet Pelikancıları deşifre ediyor

Mavi Marmara şehitlerine ‘manyak’ diyen kripto salaklar! Cübbeli Ahmet Pelikancıları deşifre ediyor

Cübbeli Ahmet Pelikancıları hedef aldı. Kamuoyunun 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanıdığı Ahmet Mahmut Ünlü, Twitter'dan Pelikancıları hedef aldı.

Kamuoyunun ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanıdığı Ahmet Mahmut Ünlü, Twitter’dan Pelikancıları hedef aldı. Cübbeli Ahmet Hoca’nın hedefinde Cem Küçük ve Pelikancı isimler vardı.

Mahmut Ünlü, 2017 yılında yayınlanan videosunu bugün paylaşarak, “Siz ördek nedir bilmezken, biz Pelikanı teşhis etmiş, Yalı Ehli’nin ifsâdâtını çok önce söylemiş ve arkalarındaki Sabetaistlerin şerrinden uyarmıştık!” notunu düştü.https://www.youtube.com/watch?v=L3WR85RW8SY

Cübbeli Ahmet: Kripto salaklar var

Ünlü, paylaştığı konuşmasında ise, “Müslümanlar şuurlu olalım” diye uyarırken, “Adam bu kafadaki gazeteciler, yalakalar çıkmışlar milleti uyuşturmaya çalışıyor. İsrail ile ABD ile, İngiltere ile iyi geçinelim. Ulan zaten adam bütün FETÖ’yü bilmem neyi onlar kurdurdu burada. PKK’yı onlar silah veriyor. İyi geçinelim edelim de nereye kadar ne yapacağız ya? Görmüyor musun ABD komutanı PYD ile, resmi var orada. Başlarına geçmiş. En büyük teröristlerden… Türkiye’de bu kadar şehidimize sebep olmuş teröristlen yan yana herifler. Hala çıkmış diyor ki, ‘Mavi Marmara’dakiler manyaktı’, bilmem ne… Kripto salak. Böyle kripto salaklar var şehitlere manyak diyen. Bunların arkasında sabataycılar var” ifadelerini kullanıyor.

Cem Küçük ne demişti?

Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında ”Mavi Marmara’daki o manyak tipler. Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı kafadan her şeye düşman bir tip var. Garip, garip tipler var Bunlarla da bu yolların ayrılması lazım” demişti.

Cübbeli Ahmet: FETÖ bitti zannetmeyin

“FETÖ bitti zannetmeyin, FETÖ bitse Yahudi bitmez. FETÖ’yü kullanan kimdi, MOSSAD, CIA. FETÖ biterse MOSSAD, CIA bu para, bu güç varken, bu millette de bu para, karı zaafı varken, birilerini bulup taşeron yaparlar mı? Yaparlar… Onun için FETÖ bitti diye sevinmeyelim, FETÖ’den başka şimdi kimi kullanacaklar, acaba bunların arkasında kimler var; hangi sabataycılar, hangi milyon dolarlık aylık bütçelerle, hangi yalılarda, villalarda, hangi planlarla, tezgahlarla, masa başında oturmak suretiyle hangi Müslümana hangi kumpaslar hazırlanıyor? Şu anda mevzuumuz budur. Yakında göreceksiniz, cemaatlerin tümüne karşı farklı hareketler çekilecek. Sizi Allah için uyarıyorum.”

Pelikan dosyası neydi?

“Pelikan Dosyası” adıyla WordPress’te açılan bir blogda Erdoğan ve Davutoğlu arasında yaşanan anlaşmazlıklara dair iddialar, medyada geniş yer bulmuştu. Yazıda, Erdoğan “Reis”, Davutoğlu “Hoca” olarak tanımlanıyordu. Pelikan dosyasının Cem Küçük, Cemil Barlas, Hilal Kaplan, Haşmet Babaoğlu ve Melih Altınok tarafından hazırlandığı iddia ediliyordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri