Ana SayfaMagazinÇukur Akın öldü mü? Çukur'da Akın'ın akibeti ne olacak?

Çukur Akın öldü mü? Çukur’da Akın’ın akibeti ne olacak?

Çukur Akın öldü mü? Akın'ı canlandıran Burak Dakak Çukur'dan ayrıldı mı merak ediliyor. Çukur'da Akın'ın akıbeti ne olacak? Çukur dizisinde Akın ölüyor mu?

Çukur Akın öldü mü? Show TV’nin en popüler dizisi Çukur’da Akın’ın akıbeti ne olacak? Neredeyse her hafta bir kişinin diziye ölerek veda ettiği Çukur’da Burak Dakak’ın canlandırdığı Akın karakteri de ölüyor mu? Show TV en çok takip edilen dizisi Çukur’un son bölümünde Çağatay Erdenet’in maskeli ninja savaşçısı mahalleyi bombayla patlattı. Peki Çukur Akın öldü mü? Burak Dadak Çukur dizisinden ayrıldı mı?

Diziye geçen sezon dahil olan ve kendine has bir hayran kitlesine sahip olan Burak Dakak’ın dizide ölüp ölmediği merak ediliyor.

Çukur Akın ölüyor mu?

Çukur Akın öldü mü? Akın’ı canlandıran Burak Dakak Çukur’dan ayrıldı mı merak ediliyor. Çukur’da Akın’ın akıbeti ne olacak? Çukur dizisinde Akın ölüyor mu? Koçovalı adlı bir ailenin heyecan dolu hayatını anlatan Çukur dizisinde yeni bir ölüm bizi mi bekliyor? Erdenetler’in her yere yerleştirdiği bomba düzenekleri patlar ve olan Akın’a olur.

Çukur’da Yamaç intikam almaktan bıkmıyor ancak düşmanları da boş durmuyor. Bombalı saldırıda yaralanan ve hastaneye kaldırılan Akın öldü mü?

Çukur dizisinin başrol oyuncularında Akın diziye veda mı edecek.

Çukur Akın öldü mü?

Yayınlanan yeni fragman şok etkisi yarattı. En son Selim Koçovalı’nın ölerek veda ettiği dizide sıra Akın’a mı geldi? İşte yeni bölüm fragmanı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri