Ana SayfaMagazinÇukur Kemal ve Cennet sevgili mi? Uğur Yıldıran ile Aylin Engör aşk...

Çukur Kemal ve Cennet sevgili mi? Uğur Yıldıran ile Aylin Engör aşk yaşıyor

Çukur Kemal ve Cennet sevgili mi? Uğur Yıldıran ile Aylin Engör aşk yaşıyor! Çukur dizisi final yaparken Çukur'dan yeni bir aşk doğdu. Çukur'un Kemal'i ile Cennet'ine hayat veren Uğur Yıldıran ve Aylin Engör'in aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Çukur Kemal ve Cennet sevgili mi? Uğur Yıldıran ile Aylin Engör aşk yaşıyor! Çukur dizisi final yaparken Çukur’dan yeni bir aşk doğdu. Çukur’un Kemal’i ile Cennet’ine hayat veren Uğur Yıldıran ve Aylin Engör’in aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Çukur Kemal ve Cennet sevgili mi

Çukur dizisi, 7 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen 131. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş’ın başrollerde oynadığı Çukur’da sürpriz bir aşk daha ortaya çıktı.

4 sezondur ekranların incisi olan Çukur dizisi macerasını noktalayarak final yaptı. Ortaya atılan iddialar “Çukur bitti ama aşk başaldı” söylentilerini doğurdu. Çukur’da Kemal ve Cennet karakterini canlandıran Uğur Yıldıran ile Aylin Engör’ün birlikte oldukları iddia edildi.

Çukur’da Kemal ve Cennet karakterini canlandıran Uğur Yıldıran ve rol arkadaşı Aylin Engör’ün aşk yaşamaya başladıkları iddiası sosyal medyayı salladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri