Ana SayfaMagazinÇukur Salih neden yok? Çukur dizisinde Salih ne zaman gelecek?

Çukur Salih neden yok? Çukur dizisinde Salih ne zaman gelecek?

Çukur dizisinde Salih neden yok? Salih karakterine hayat veren Erkan Köstendil bu akşam da yeni bölümde yer almadı. Çukur dizisinde Salih ne zaman görünecek? Vartolu Salih neden yok merak konusu.

Çukur dizisinde Salih neden yok? Türkiye’nin en çok izlenen dizisinde Salih karakterine hayat veren Erkan Köstendil bu akşam da yeni bölümde yer almadı. Birkaç bölümdür dizide görünmeyen Salih’in hayranları merak içinde. Çukur dizisinde Salih ne zaman görünecek, diziye ne zaman yeniden dahil olacak merak konusu.

Çukur Salih neden yok?

Senaryo gereği Salih Afganistan’da bir bakıma sürgün hayatı yaşıyor. Yamaç’tan bu kadar ayrı kalmasına alışkın olmadığımız Salih’in Çukur’a en fazla iki bölüm sonra dahil olması bekleniyor.

Vartolu Salih neden yok? Çuku’da bu bölümde, bu akşam Sali neden yok? Nerede? Çukur dizisinde Vartolu Salih karakterine hayat veren Erkan Köstendil bu akşamki bölümde neden yoktu. Vartolu Salih Çukur’dan ayrıldı mı?

Vartolu Salih neden yok?

Çukur dizisi bu akşam 4. sezon 14. bölümüyle ekrana geldi. Ancak bu bölümde Salih yoktu. Selim’in ölerek diziye veda ettiği Çukur dizisinde Salih bu akşam hiç görünmedi.

Halil İbrahim Bey’in kurduğu tezgahla Afganistan’a sürgün gitti Salih. Onun bu akşam olmayışı ‘Vartolu Salih Çukur’dan ayrıldı mı?” sorusunu gündeme getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri