Ana SayfaMagazinÇukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur'dan neden ayrıldı

Çukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur’dan neden ayrıldı

Çukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur'dan neden ayrıldı. Çukur dizisinde Selen karakterini canlandıran İrem Sak diziye veda etti. Çukur Selen neden öldü işte detaylar.

Çukur dizisinde İrem Sak ölerek diziye veda etti. İrem Sak’ın hayat verdiği Selen karakteri bu akşam Çukur’a veda etti. Çukur 4. sezon 20. bölümde İrem Sak rüzgarı esti. Çukur Selen neden öldü, neden diziden ayrıldı işte detaylar.

Çukur dizisinde bugün Koçovalı’nın kalan üyeleri gibi Erdenetler’in bir üyesi de ölüm tehlikesiyle burun burunaydı! Çukur Selen, Cengiz Erdenet’in eşlerini öldürdükten sonra en tehlikeli olan Çağatay Erdenet diziye geri döndü! Çağatay Erdenet annesini öldüren Selen’i affetmedi! Peki, Çukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur’dan ayrılıyor mu?

Çukur’da Erdenetler’in tek düşmanı Koçovalılar ve Çukur değil! Cengiz Erdenet’in ölümü Selen’i kurtaramadı. Erdenetler’in büyük oğlu Çağatay’ın diziye dönmesiyle Selen de tehlike altına girdi! Çağatay Erdenet’in annesini öldüren Selen, kendi babasının intikamını aldı fakat kurtulamadı. Peki, Çukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur’dan ayrılıyor mu?

ÇUKUR SELEN ÖLDÜ MÜ? İREM SAK ÇUKUR’DAN AYRILIYOR MU?

Çukur Selen, kendi ailesinin, babasının intikamını aldı! Babasını öldürdüğüne emin olduğu Cengiz Erdenet’i Koçovalılar öldürdü, Cengiz Erdenet’in karılarını ise Selen! Fakat Selen bununla kurtulamadı ve kaçamadı. Annesinin intikamını almak isteyen Çağatay Erdenet, Selen’i affetmedi. Dizinin sonunda Selen’in üzerinin kapatılması, Çukur Selen öldü dedirtti. Şu an için öldü gibi gösterilen Selen’in akıbeti ileriki bölümlerde ortaya çıkacak!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri