Ana SayfaMagazinÇukur Sena yeni projesi ne? Dilan Çiçek Deniz magnum yüzü oldu

Çukur Sena yeni projesi ne? Dilan Çiçek Deniz magnum yüzü oldu

Çukur Sena yeni projesi ne? Dilan Çiçek Deniz magnum yüzü oldu. Son zaamnlarda yıldızı parlayan oyunculardan olan Dilan Çiçek Deniz yeni bir projeye başlıyor. Deniz, Magnum’un yüzü oldu. Detaylar haberimizde…

Çukur Sena yeni projesi ne?

Final yapmaya hazırlanan Alev Alev dizisinde, Rüya karakterine hayat veren güzel oyuncu yaz boyunca ekranlarda olmaya devam edecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Dilan Çiçek Deniz Magnum yüzü oldu. Magnum ilk olarak Nesrin Cacadzade ile anlaşmış ancak daha sonra Cevadzade’nin sözleşme aşamasında karşılıklı olarak çalışmama kararı alındığı ortaya çıktı.

Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’da dünyaya geldi. Annesi ve babası öğretmen olan ismin babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı.

17 yaşındayken liseler arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü almaya hak kazandı. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır.

Güzel oyuncu, on beş yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adında şiir kitabı çıkardı. Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci oldu.

2015 yılında Miami’de düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti. İlk rolü 2015’te Star TV’de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisindeki “Ebru” karakteridir. Fakat dizi, düşük reytinglerden dolayı 3 Ekim 2015 tarihinde 13 bölüm sonra final yapmıştır. 2015 yılında yayınlanan “Güneşin Kızları” dizisine dâhil oldu. Ağustos 2016’da başlayıp Haziran 2017’de final yapan “Bodrum Masalı” adlı dizide başrol oynadı.

Show TV’de yayımlanan Çukur adlı dizide Aras Bulut İynemli ile ikinci sezon boyunca başrolü paylaşmıştır. 2016 yılında Pantene Altın Kelebek’te yıldızı parlayan ödülüne layık görülmüştür.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri