Ana SayfaMagazinÇukur Sultan yeni dizisi ne? Perihan Savaş Camdaki Kız dizisinde!

Çukur Sultan yeni dizisi ne? Perihan Savaş Camdaki Kız dizisinde!

Çukur Sultan yeni dizisi ne? Perihan Savaş Camdaki Kız dizisinde! Final yapan Çukur dizisinin Sultan Koçavalası'na hayat veren usta oyuncu Perihan Savaş, Camdaki Kız dizisinde hala olarak rol alacak. Detaylar haberimizde!

Çukur Sultan yeni dizisi ne? Perihan Savaş Camdaki Kız dizisinde! Final yapan Çukur dizisinin Sultan Koçavalası’na hayat veren usta oyuncu Perihan Savaş, Camdaki Kız dizisinde hala olarak rol alacak. Detaylar haberimizde!

Çukur Sultan yeni dizisi ne

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Tamer Levent, Seher Devrim Yakut, Nur Sürer, Şerif Erol gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisine bomba transfer geliyor! OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi büyük bir heyecan yaratırken dizinin seyrini değiştirecek bir isim dahil oluyor.

Dizide heyecan tam gaz devam ederken yeni karakterler dizinin seyrini değiştirmeye geliyor. Diziye Nalan’ın halası rolü ile yani dedesinin ablası rolü ile sürpriz bir isim dahil olup, Nalan’ın annesi Feride’ye korkulu rüya olacak. Camdaki Kız dizisinde ilerleyen bölümlerde Feride ve halanın savaşı ekranlara gelecek.

Nalan’ı aşırı korumacı diyerek kendine bahanelerle işekenceye varan şekilde büyüten Feride, halanın gelmesi ile o kadar rahat hareket edemeyecek gibi görünüyor. Ancak yine de Feride bu sefer hem hala hem de Nalan ile büyük bir savaş verecek.

Çukur Sultan Camdaki Kız’da!

Çukur’un Sultan Koçavalı’sı Perihan Savaş, Camdaki Kız dizisine hala olarak dahil oluyor. Adil’in ablası karakteri ile diziye girecek olan Perihan Savaş, Nalan’ı Feride’nin hastalıklı takıntılarından korumaya çalışacak bir rol ile ekrana gelecek.

Feride ve hala savaşı seyirciyi oldukça heyecanlandıracak. Şimdilik hala karakterinin diziye konuk oyuncu olarak mı geleceği bilinmiyor. Ancak iddialar halanın Perihan Savaş olacağı yönünde. Son olarak Yaprak Dökümü, Çukur gibi dizilerde rol alan Perihan Savaş’ın Camdaki Kız dizisinde canlandıracağı Hala karakterinin adı henüz açıklanmadı. Ancak dizinin seyrini şimdiden değiştireceği ise aşikar.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri