Ana SayfaTürkiyeCuma İçten, o rakamları değerlendirdi: Milletin kime yöneldiği ortada

Cuma İçten, o rakamları değerlendirdi: Milletin kime yöneldiği ortada

Gelecek Partili İçten, Ahmet Davutoğlu ve Recep Tayyip Erdoğan’ın izlenme sayılarını kıyaslayarak çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısının ardından kameralar karşısına geçti. Davutoğlu’nun Gelecek Partisi’nin resmi YouTube kanalı üzerinden konuşmasını yaptığı yayına kullanıcılar yoğun ilgi gösterdi. İzlenme rakamları da Davutoğlu’na gösterilen ilgiyi açıkça gözler önüne sererken aynı dakikalarda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da kameralar karşısındaydı.

AK Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığının Yeni Deniz Sistemleri töreni için kameralar karşısına geçerken, konuşması tıpkı Davutoğlu gibi partisinin resmi YouTube kanalı üzerinden canlı yayınla servis edildi. Davutoğlu Erdoğan’ın yaklaşık 20 katı izlenme sayısına ulaştı.

Medyanotu’nun karşılaştırdığı veriler üzerine kişisel Twitter hesabından bir açıklama yapan İçten, “Milletin kime yöneldiği ortada” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri