Ana SayfaTürkiyeCuma İçten'den Hamza Yerlikaya çıkışı: Peki şimdi benim vergimle maaş alan bu...

Cuma İçten’den Hamza Yerlikaya çıkışı: Peki şimdi benim vergimle maaş alan bu zatın diploması sahte çıktığına göre kazandığı tüm hakları iade edecek mi?

Gelecek Partisi Genel Başkan Danışmanı Cuma İçten, Gelecek Haber adlı internet sitesinde bir yazı kaleme alarak Hamza Yerlikaya'nın lise diplomasının sahte çıkması üzerinden iktidara sert eleştiriler yöneltti

Gelecek Partisi Genel Başkan Danışmanı Cuma İçten, Gelecek Haber adlı internet sitesinde kaleme aldığı yazısında Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yerlikaya’nın lise diplomasının sahte olduğunun anlaşılması üzerine iktidara sert eleştiriler yöneltti.

İşte Cuma İçten’in kaleme aldığı yazı:

“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim” demişti Mustafa Kemal Atatürk.

Sadece sporcunun mu? Ya siyasetçinin…
Bakanın, bakan yardımcısının, bürokratların hele hele cami imamlarının?
Hocaların, sanatçıların…
Herkesin ahlaklı olması insan olmanın temel ilkesi değil mi?

Yitirdik her şeyi!

Tüm değerleri değersizleştirdik, bunun şarkısını bile yapan kendini değersizleştirdiği bir zamanda yaşar olduk.
Cumhurbaşkanlığı baş danışmanlığı, milletvekilliği, bakan yardımcılığı yapmış milli sporcu tüm bunlar yetmezmiş gibi yakın zamanda BANKA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI oldu ne alaka ?

Güreşte sırtını yere vurdurtmayan, söz konusu para…. ha birde kariyer olunca sırtını yere vurdurtmamaya özen gösteriyor maşallah. . .

Kaç maaş alıyor? Bir, iki, üç… Neyse ne önemi var ki? Kurumlar ve Kit’ler DEVEYE dönmüş durumda “NERESİ DOĞRUKİ” nerden tutsak elimizde kalmıyor mu?

Şu an Devletten ve Kit’lerden birden fazla maaş alan kaç siyasetçi var? – Bin, iki bin, üç bin…
Şu an Devlet bankalarının yönetim kurulu üyeleri Ak Partinin grup toplantısı yapacak şekilde değil mi?
Milletvekili, bakan, başkan olamayan soluğu yönetim kurulu üyeliklerinde alıyor.
Lütfen bu yazıyı okuyanlar Google’dan bankaların THY veya başkaca Kitlerin yönetim kurulu üyelerine ve siyasi kariyerlerine baksınlar. Eski il ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları bakalım nerelerdeymişler her biri.

Bir den fazla maaş alanların maaşlarını konuşmayı haber yapmayı bile yasakladılar

Evet, yayın yasağı geldi öyle ya eşi ile birlikte evine devlet imkanları ile 5 maaş getirenlerin durumu ULUSAL GÜVENLİĞİ yakın ilgilendirmektedir.

Ya evrakta sahtecilik,
LİSE diploması sahte olan birileri yarın bize ahlak dersi verirse hiç şaşırmayız öyle değil mi? Türkiye birden büyüktür, birilerin neden KRALIM ÇOK YAŞA dediklerini daha iyi anlayabiliyoruz değil mi? İstikbal istikbal…
Sahte diploma ile üniversite oku, devlet memuru ol, yetmezmiş bir de banka genel müdür yardımcısı ol, bakan yardımcılığı ve milletvekilliğini Cumhurbaşkanı baş danışmanlığını saymıyorum bile.
Peki şimdi benim vergim ile yıllarca maaş alan bu zatın diploması sahte çıktığına göre diploma ile imtiyaz kazandığı tüm hakları geri iade edecek mi? Benimki de laf mı yani ?
Peki sıradan bir devlet memuru olsaydı sonuç ne olurdu?
Şu an Ak Parti desturu ile makam elde edenlerin kaçı evrakta sahtecilik yapmıştır? Bilinmez elbet.

Toki’nin faizi helal deyip sigaraya haram diyen ama sigara içen imamların arkasında namaz
kılınır mı ? sorusunu yanıtsız bırakan bir diyanet işleri başkanımız var!

Tüm üniversiteler Fuhuş yuvası diyen bir Öğretim görevlisi var!

Ülkede hangi kadının üstü çıplak aranmış diyen Ak partili kadın bir milletvekili var!

Milletin yediği önünde yemediği arkasında diyen iktidar, millete IBAN numarası dağıtarak yurt dışına 6 özel uçakla giderek keyif yapıyor.

Esnaflar ile alay eden ve 750 TL esnafa yardım eden bir iktidar var!

İktidar SAHTE LİSE DİPLOMASI ile makamlara oturanlara hesap sormayabilir, ama millet sahte yüz ile siyaset yapan ve milletin gözünün içine baka baka millet ile alay edenlere SANDIKTA elbette HESAP soracaktır.

Değerlerimizi değersizleştirenler, adaleti askıya alanlar, eşine dostuna kendi adamına kepçe kepçe verenler, milleti açlığa ve yokluğa mahkum edenler, sahteciliğe göz yumarak bir eli balda bir eli yağda olanlar…
Yiyin beyler! Yiyin, tıksırana kadar yiyin…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri