Ana SayfaTürkiyeCumhurbaşkanı başdanışmanından Ali Koç'a 'git' mesajı

Cumhurbaşkanı başdanışmanından Ali Koç’a ‘git’ mesajı

Cumhuriyet’ten Arif Kızılyalın “Fenerbahçe büyük resme baksın!” başlığıyla ilginç bir yazı kaleme aldı. Hafta sonu oynanan Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde sarı-kırmızılılar unutulmaz bir galibiyete imza atarak 20 yıllık seriye son vermişti.

Kızılyalın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum’un attığı tweet’e yazısında yer vererek Uçum’un Ali Koç ve yönetimine ‘çekilin’ çağrısında bulunduğunu yazdı.

İşte Cumhuriyet gazetesinde Arif Kızılyalın imzasıyla kaleme alınan o yazıdan bir bölüm:

Böyle olunca da yandaş medyaya malzeme çıktı: “Başkan taraftarla kavga etti..” Öncelikle şuna dikkat etmek gerekir ki, iki taraf da koşulsuz sevgiyle bağlı F.Bahçe’ye. Sevenler arasında da ara sıra görüş ayrılığı olur. O yüzden, Başkan-taraftar atışmasına takılmamalı, büyük resme bakmalı Sarı-Lacivertli camia. Ortalığı kim karıştırmak istiyor ona dikkat edilmeli! Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, isim vermeden Ali Koç ve yönetimine “git..” mesajı verdi sosyal medya paylaşımı ile. “Fenerbahçe sizin bu seviyesizliğinize layık değil. Ne yani, F.Bahçe size muhtaç mı sandınız” cümlesini, aslında kimin kurduğunu, bu görüşün kime ait olduğunu hepimiz biliyoruz. O yüzden F.Bahçe camiasına tavsiyedir, “gerçek taraftar” kötü günde belli olur, safları sıkı tutun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri