Ana SayfaTürkiyeCumhurbaşkanlığı uçağında kritik değişiklikler

Cumhurbaşkanlığı uçağında kritik değişiklikler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cezayir’e giderken ve dönerken uçağından paylaşılan fotoğraflarda gazetecilerin yerlerinin değişmesi bir hayli dikkat çekti.

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, ayaktaki yerini korurken bulunduğu noktadan santim kıpırdamaması takdir topladı. Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk de ayaktaki yerini koruyanlar arasındaydı. Şentürk, iki sıra sola koyarak Cumurbaşkanı Erdoğan’a biraz daha yakınlaşmayı başardı. Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik ise üç sıra sola kayarak, Erdoğan’ın hemen arkasındaki yerini Erem Şentürk’e kaptırmış oldu. Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu ise hem giderken hem dönerken yerini kimseye kaptırmayarak Erdoğan ile arasındaki mesafeyi korumayı başardı.

Oturanlar arasında giderken Erdoğan’ın hemen sağında oturan Esra Elönü, yerini kimselere kaptırmazken dönüşte de Cumhurbaşkanı’nın sağında kalmayı başardı. Milat Gazetesi Yazarı Sabiha Doğan ise dönüşte kendisine masanın sol çaprazında yer bulabildi.

Giderken Erdoğan’ın hemen solunda kendisine yer bulan NTV Spikeri Seda Öğretir ise, dönüşte yerini kaybederek üç sıra birden sola kaydı. Giderken Erdoğan’ın iki sıra sağında bulunmayı başaran Nur Özkan Erbay ise masanın sol çaprazına geçerek Cumhurbaşkanı’ndan bir hayli uzaklaştı.

Anti Pelikancı Reisçiler kıpır kıpır

Cumhurbaşkanı’nın dönüş uçağında gazetecilerin arasındaki bu kritik yer değişimi Reisçilerin Anti – Pelikan kanadını da heyecanlandırdı. Kulislerden gelen bilgilere göre Fatih Şahin ve Aydın Ünal’ın bu değişikliklerden dolayı içinin içine sığmadığı öğrenildi. Bu sefer Pelikan operasyonuna kesin gözüyle bakan Anti Pelikancı Reisçilerin gözü Cumhurbaşkanı’nın bir sonraki yurtdışı seyahatinde.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri