Ana SayfaMagazinDaha İyi Bir Yarın filminin konusu ne? Hande Doğandemir ile Yağız Can...

Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ne? Hande Doğandemir ile Yağız Can Konyalı başrolde! 

Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ne? Hande Doğandemir ile Yağız Can Konyalı başrolde! Ödüllü yönetmen Emre Kavuk'un yöneteceği Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ve oyuncuları araştırılmaya başlandı. Detaylar haberimizde!

Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ne? Hande Doğandemir ile Yağız Can Konyalı başrolde! Ödüllü yönetmen Emre Kavuk’un yöneteceği Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ve oyuncuları araştırılmaya başlandı. Detaylar haberimizde!

Daha İyi Bir Yarın filminin konusu ne

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazlık diziler herkesi heyecanlandırırken aynı kıpırtı sinema dünyası için de geçerli oldu. Birçok oyuncu dizileri bittikten sonra sinema filmleri ile göz önünde olmaya devam ediyor. Emre Kavuk’un yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı Daha İyi Bir Yarın isimli sinema filmi için de hazırlıklar sürüyor. Hande Doğandemir ile Yağız Can Konyalı ikilisi bu projenin başrolü olarak merakla bekleniyor.

Altın Portakal ödülü de bulunan yönetmen Emre Kavuk’un projesini takipçileri merak ve heyecanla beklerken Daha İyi Bir Yarın filminin çekimlerinin 14 Haziran’da Gökçeada’da başlayacağı da ortaya çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre ünlü isimler de konuk oyuncu olarak filmde yerlerini alacaklar. Bu isimler şunlar: “Hüseyin Avni Danyal, Ceyda Düvenci, Özgür Emre Yıldırım, Zeynep Eronat, Onur Büyüktopçu, Engin Benli, Aslıhan Karalar, Burcu Binici.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri