Ana SayfaTürkiyeDalağı kargoda kaybolan adam dalga geçildiği için Yalova'yı terk etti

Dalağı kargoda kaybolan adam dalga geçildiği için Yalova’yı terk etti

Yaklaşık 20 gün önce şiddetli karın ağrısı şikayeti nedeniyle Yalova'da özel bir sağlık kuruluşuna başvuran Ahmet Kıral'ın dalağı patoloji tetkikleri için İstanbul'da bir laboratuvara gönderildi

Dalağı standart kargo aracılığıyla patolojiye gönderilirken kaybolan Ahmet Kıral, çevredekilerin kendisiyle dalga geçtiği için yaşadığı Yalova’yı terk etti.

Karın ağrısı şikayetiyle gittiği özel hastanede dalak büyümesi nedeniyle ameliyat olan ve alınan dalağı kargo ile İstanbul’a gönderilirken kaybolan 55 yaşındaki Ahmet Kıral, çevresindekilerin, “Bir dalağına sahip çıkamadın” sözleri yüzünden kenti terk etti.

Ancak karton kutuyla kargoya verilen dalağın kaybolduğu anlaşıldı. Hukuk mücadelesi başlatan Ahmet Kıral, yaşadıklarından sonra adeta hayata küstü.

Alay ettiler

Sabah’ın haberine göre yaşanan durumun gündeme gelmesinin ardından çevresindeki insanlar tarafından psikolojik baskı görmeye başlayan Ahmet Kıral ne yapacağını şaşırdı. Sokakta, çarşıda kendisini görenlerin, “İnsan dalağını kaybeder mi, bir dalağına sahip çıkamadın” şeklindeki sözlerine maruz kalan Kıral sonunda çareyi yaşadığı Yalova’yı terk etmekte buldu. Kıral, memleketi Bitlis’e döndü.

Uzun yıllardır yaşadığı ve çok sevdiği Yalova’yı terk ederek yıllar sonra memleketi Bitlis’e dönen Ahmet Kıral, “Başıma gelenler hayatımı kabusa çevirdi. Yapılan sorumsuzluğun cezasını her yönüyle ben çekiyorum. Dalağımı ben mi kaybettim ? Sorumsuzlar kaybetti ama onların yüzünden her gün karşılaştığım insanlar tarafından alay konusu edildim. Bu durumu gururuma yediremedim” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri