Ana SayfaMagazinDanilo Zanna restoranı var mı? MasterChef jürisi Danilo Zanna restoranı ne zaman...

Danilo Zanna restoranı var mı? MasterChef jürisi Danilo Zanna restoranı ne zaman açılacak?

MasterChef'in İtalyan şefi Danilo Zanna restoranı var mı? MasterChef bambaşka bir tat ve kiyf katan Danilo'nun restoranı nerede merak ediliyor.

Danilo Zanna restaurant büyük merak konusu oldu! MasterChef jürisi Danilo Zanna’nın Türkiye’de restoranı var mı?

MasterChef’in İtalyan şefi Danilo Zanna restoranı var mı? MasterChef bambaşka bir tat ve kiyf katan Danilo’nun restoranı nerede merak ediliyor. Ancak hemen belirtmek gerekir ki Dinalo’nun Türkiye’de henüz bir restoranı yok. Ancak açması an meselesi.

MasterChef Danilo’nun restoranı var mı?

Danilo Zanna restoranı var mı? Masterchef Danilo Zanna’nın restoranı nerede sorusunun yanıtı merak ediliyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef 2020’de jüri üyesi şef Danilo’nun restoranı var mı?

View this post on Instagram

Yok yok ic gulmedim ???

A post shared by Danilo Zanna (@danilozanna) on

Danilo Zanna restoranı var mı? Dünyaca ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın restoranı var mı sorusu programın izleyenleri tarafından merak ediliyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciyi adeta ekran başına kilityen yemek programı Masterchef 2020’de heyecan devam ediyor.

Encak merak edilen konulardan biri de Danilo Zanna’nın Türkiye’de restoranı var mı yok mu? Danilo’nun henüz bir restoranı bulunmuyor ancak hazırlık içinde olduğu biliniyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri