Ana SayfaMagazinDanla Bilic evlendi mi? Danla Bilic ile Poyraz Teoman ne zaman evleniyor

Danla Bilic evlendi mi? Danla Bilic ile Poyraz Teoman ne zaman evleniyor

Danla Bilic evlendi mi? Danla Bilic ile Poyraz Teoman ne zaman evleniyor? Ünlü fenomen Danla Bilic ile sevgilisi Poyraz Teoman Tulum'a tatile gitti. Bilic'in fotoğrafının altın yazdığı yorum ise kafaları kurcalamaya başladı. Detaylar haberimizde!

Danla Bilic evlendi mi? Danla Bilic ile Poyraz Teoman ne zaman evleniyor? Ünlü fenomen Danla Bilic ile sevgilisi Poyraz Teoman Tulum’a tatile gitti. Bilic’in fotoğrafının altın yazdığı yorum ise kafaları kurcalamaya başladı. Detaylar haberimizde!

Danla Bilic evlendi mi

Youtube için çektiği makyaj videoları ile ünlenen fenomen isim Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman ile Tulum tatilinden sonra Miami’ye gitti. Fotoğrafına yazdığı yazı ile gündem olan Bilic’in sevgilisiyle evleneceği iddia edildi.

Uzun süre sevgilisini sosyal medya hesabında göstermeyen ve çıkan aşk haberlerini de yalanlayan ünlü isim Danla Bilic, sevgilisi ile tatilden tatile gidiyor. Önce Tulum’a ardından da Miami’ye giden çift sosyal medyayı da bu sırada oldukça aktif kullandı.

Danla Bilic, Miami’de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, “Size anlatacaklarım var ama biraz sabır” diye yazması, kafaları karıştırdı.

Danla Bilic’in paylaştığı fotoğrafın altına ünlü şarkıcı Demet Akalın, “Evlendin mi?” diye yazdı. Danla Bilic ise şarkıcıya “Yok yok” diyerek, gülen emoji bıraktı. Sosyal medya fenomeniyle Teoman’ın önümüzdeki aylarda evleneceği iddia edilirken Danla Bilic paylaşımıyla iddiaları yalanladı.

Ardından Danla Bilic, instagram hesabının story bölümünden “Evlenmedim evlenmek için çok genç ve diriyim” diye yazarak haberleri yalanladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri