Ana SayfaMagazinDanla Bilic sevgilisinden ayrıldı mı? Danla Bilic Poyraz Teoman’dan neden ayrıldı?

Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı mı? Danla Bilic Poyraz Teoman’dan neden ayrıldı?

Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı mı? Danla Bilic Poyraz Teoman’dan neden ayrıldı? Ünlü youtuber Danla Bilic'in bir süredir birlikte olduğu Poyraz Teoman'dan ayrıldığı gündeme bomba gibi düştü. Genç aşıklar Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı mı? Danla Bilic Poyraz Teoman’dan neden ayrıldı? Ünlü youtuber Danla Bilic’in bir süredir birlikte olduğu Poyraz Teoman’dan ayrıldığı gündeme bomba gibi düştü. Genç aşıklar Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı mı

Dubai’de yaptığı tatil sonrası paylaştığı postlar ile aşkını ilan eden sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı.

Sosyal medyayı iyi kullanan güzel yotuber sevgilisi ile olan pozlarını silip, takipten çıktı. Ayrılık hakkında açıklamada bulunmayan Bilic’in sevgilisi Poyraz Teoman’dan neden ayrıldığı bilinmiyor. Gündeme düşen haber çiftin sevenlerini üzdü.

Ayrılığın gerçek olup, olmadığı şu anlık kesinlik kazanmadı. Çiftin hanesinden gelen bir açıklama olmadığı nedeniyle ayrılık konusu gelecek zamanlarda açıklığa erecek. Danla Bilic’in hayranları tarafından haber üzüntüyle karşılandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri