Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu AK Parti'nin Perinçek açılımını unutmadı! İşte o Perinçek ve Bahçeli göndermesi

Davutoğlu AK Parti’nin Perinçek açılımını unutmadı! İşte o Perinçek ve Bahçeli göndermesi

Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisi’nin Ankara’daki ilk toplantısında çok önemli açıklamlaar yaptı. Davutoğlu’nun konuşmasının satır aralarında AK Parti ile ittifak yapan MHP lideri Devlet Bahçeli ve Erdoğan’a yıllarca en ağrı ifadelerle saldıran Doğu Perinçek’e göndermeler vardı.

Davutoğlu: Dürüstlükten, ahlaktan rahatsız oluyorlar

Türkiye derdi olmayanların, millet derdi kalmayanların, adalet meselesi olmayanların, milletimizin geleceği için söyleyecekleri sözleri de kalmamıştır.

Onun için hep geçmişi konuşuyorlar. Onun için hep aynı şeyleri söylüyorlar. Onun için adaleti, hukuku, hakkaniyeti, şeffaflığı, dürüstlüğü, ahlakı, eşitliği duyunca rahatsız oluyorlar.

Bugün herkes için eşit ve şeffaf bir şekilde işleyecek hukuk mekanizması ortadan kalkmıştır. Adalet sistemimiz güven duyulan değil korkulan bir mekanizmaya dönüşmüştür.

Perinçek ve Bahçeli göndermesi

20. Yüzyıla ait sorunlarla siyaset yapanların Türkiye’nin 21. Yüzyılına sunacakları bir vizyon bulunmamaktadır. Türkiye yeterince geçmişte yaşadı.

Türkiye’nin bugününü yönetemeyenler de hep geçmişe sığındılar. Ama sonra da geçmişte eleştirdikleri aktörlerle omuz omuza verdiler.

Türkiye’nin geçmişte bırakması gereken sorunlardan beslenenlerin ortaya çıkardığı karamsar tablo baştan aşağı değişecektir inşallah.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz