Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu: Dün bir müjde verdik dediler dolar yine yükseldi. Sizin müjdenizle bile...

Davutoğlu: Dün bir müjde verdik dediler dolar yine yükseldi. Sizin müjdenizle bile dolar yükseliyorsa sizde bir problem var

Ahmet Davutoğlu açıklanan doğalgaz müjdesi hakkında konuştu. Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Van il kongresinde önemli açıklamalar yaptı.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Van il kongresinde önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdeyi açıkladığı anda dolar ve euroda yaşanan dalgalanmaya dikkat çeken Davutoğlu, “Dün bir müjde verdik dediler dolar yine yükseldi. Sizin müjdenizle bile dolar yükseliyorsa sizde bir problem var arkada” diye konuştu.

İşte dün dolar ve euroda yaşanan artışın detayları

Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezervi için müjdeyi vermeden önce dolar ve euro seviyesi şu şekildeydi.

Berat Albayrak’a bağlanıldı dolar tırmandı

Dolar Erdoğan konuşmaya başladığında 7,22 idi. Konuşma devam ederken, tam da müjdeyi verdiği esnada 7,22’den 7,27’ye tırmandı. Berat Albayrak’a bağlanıldığında dolar 7,31 seviyelerine kadar ulaşmıştı.

Erdoğan konuşurken euro 8,50 seviyesindeydi. Müjde açıklandığında birden bire yükselişe geçti ve 8,57 seviyesine ulaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri