Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu, Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları ile buluştu

Davutoğlu, Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları ile buluştu

Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları üyeleri, bugün gerçekleştirilen il kongresi öncesi Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları, bugün yapılan Ankara İl Kongresi öncesinde Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile buluştu.

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile kadın kolları mensupları, parti genel merkezinde Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Kadın kollarının ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Davutoğlu, “Bildiğiniz gibi Ankara teşkilatımız zor gibi gözüken bir dönemi il başkanımız Feramuz beyin tecrübesi kadar il kadın kollarımızın üstün gayretleri ve fedakarlıklarıyla olabilecek en az hasarlı ve kolay şekilde atlatmıştır. Başkanımız Nimet hanıma ve arkadaşlarına gösterdikleri üstün gayret ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk ise “Genel Başkanımıza bize zaman ayırdığı için teşekkür ediyoruz. Birikiminden her zaman istifade etmeye çalışıyoruz. Ankaralı kadınlar olarak desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz” dedi.

Ahmet Davutoğlu, buluşmanın sonunda kadın kolları üyeleri için Sistemik Deprem adlı kitabını imzaladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri